Opinie klientów

220 komentarzy

 1. Magda

  Dziękuję za bardzo dobrą obsługę naszej sprawy dot kredytu frankowego w mBanku przez mecenas Dorotę Tumkiewicz, która zakończyła się wygraną. Polecam

  Odpowiedz
 2. Tomasz

  Konsekwencja, przygotowanie merytoryczne i skuteczność to wizytówka Pani Mecenas. Nawet Deutsche Bank musiał się ugiąć. Polecam Kancelarię.

  Odpowiedz
 3. Karol

  Polecam usługi Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz.
  Super profesjonalne podejście do klienta i do sprawy.
  Dobry kontakt z kancelarią. Wszystko na piątkę !!!

  Odpowiedz
 4. Piotr

  Dzięki Pani Adwokat Dorocie Tumkiewicz wygrałem sprawę przeciwko BNP Paribas dawniej BGŻ. Sprawa dotyczyła kredytu frankowego. Polecam współpracę z panią adwokat.

  Odpowiedz
 5. Anna i Marek

  Podziękowania dla Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz za pełen profesjonalizm w prowadzeniu sprawy o unieważnienie kredytu frankowego z Bankiem Santander. Oczywiście wygraliśmy. Polecamy kancelarię adwokacką Pani Doroty Tumkiewicz z całego serca za przygotowanie do rozprawy i wykonaną ciężką pracę.

  Odpowiedz
 6. Janusz

  Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym powierzenie prowadzenia sprawy kredytu frankowego Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz. Rzetelna, profesjonalna, doskonale zorganizowana i zdeterminowana by w imieniu klienta walczyć o uwolnienie od kredytu frankowego, którego wartość zamiast spadać się nie zmienia lub wręcz rośnie!!! Po latach zastanawiania się czy warto, czy nie warto, zdecydowaliśmy się oddać naszą sprawę Pani Mecenas. I co? I wygraliśmy!!! Umowa kredytowa PKO BP S.A. jest NIEWAŻNA!!!
  Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam!

  Odpowiedz
 7. Małgorzata

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba profesjonalna, konkretna, z ogromnym doświadczeniem. Jej optymizm i uśmiech sprawiły, że sądowa rozprawa nie była aż tak stresująca.
  Naszą sprawę o unieważnienie umowy frankowej z PKO BP właśnie zakończyliśmy wygraną w I instancji.
  Serdecznie polecam współpracę z Panią Dorotą.

  Odpowiedz
 8. Wiesława Maciuszko

  Wielkie podziękowania dla Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz !! Sprawa, którą poprowadziła w moim imieniu przeciwko Bankowi Millenium o unieważnienie kredytu frankowego wygrana ! Profesjonalizm, świetna organizacja i niezwykła skuteczność. Ogromne doświadczenie i Jej siła spokoju dodały mi odwagi, żeby zawalczyć z bankiem. Każdemu, kto boryka się z kredytem frankowym szczerze polecam Panią Adwokat 🙂

  Odpowiedz
 9. Leszek Ułanowicz

  Kancelaria Adwokacka Doroty Tumkiewicz- profesjonalne podejście do tematu. Sprawa przeciwko Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) dotycząca kredytu frankowego- WYGRANA! Kancelaria godna polecenia!

  Odpowiedz
 10. Pawel W.

  Chcialbym aby po wpisaniu “najlepszy adwokat w Polsce” w wyszukiwarke Google, zawsze pojawial sie kontakt do Adwokat Doroty Tumkiewicz.

  Mimo duzego wyboru “wyspecjalizowanych” kancelarii prawnych, trudno trafic na tak kompetentna i zaangazowana osobe jaka jest Pani Mecenas. Zostala mi ona polecona przez osoby, ktorym juz wczesniej wygrala sprawy frankowe i juz po pierwszym kontakcie wiedzialem ze trafilem w dobre rece. Najlepszym dowodem tego ze sie nie mylilem jest fakt iz w dniu dzisiejszym WYGRALISMY W SPRAWIE FRANKOWEJ Z BANKIEM BNP Paribas (byly Bank BGZ) !!! Pani Mecenas nie zawachala sie pozwac bank nawet po splaconym przeze mnie kredycie.
  Pelen profesjonalizm od poczatku do konca, doskonale przygotowanie sprawy i wszystko dopiete na ostatni guzik. Przejrzyste warunki swiadczenia uslug oraz brak dodatkowych, ukrytych kosztow.

  Dziekuje i w 100% polecam wszystkim frankowiczom.

  Odpowiedz
 11. Rafał

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Dzięki zaangażowaniu i fachowej wiedzy Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz udało się uzyskać korzystny wyrok w sprawie o unieważnienie kredytu frankowego przeciwko Santander Bank.

  Odpowiedz
 12. Michał

  Dzięki pomocy Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz udało nam się wygrać sprawę z kredytem CHF z bankiem PKO BP. Wystarczyło tylko 5 miesięcy i stało się tak jak mówiła Pani Mecenas. Dziękujemy seedecznie za pełen profesjonalizm 😉😉

  Odpowiedz
 13. Joanna J

  Panią Mecesnas poleciła mi koleżanka , w tym momencie jestem ogromnie wdzięczna obu! Sprawa wygrana o kredyt frankowy w BNP Paribas ,wygrana i to w bardzo szybkim tempie, pełen profesjonalizm i sprawność działania , bardzo miła atmosfera współpracy , P . Tumkiewicz jest bardzo konkretna i sympatyczna do tego! Polecam kazdemu kto zamierza powalczyć z jakimkolwiek bankiem w sprawie kredytu nie da się oddać sprawy w lepsze ręce !

  Odpowiedz
 14. Renata Zimnicka

  Podziękowania Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie sprawy dotyczącej kredytu w CHF przeciwko bankowi M Bank . Kredyt unieważniono!! Zdecydowanie polecam współpracę z Kancelarią Adwokacką Dorota Tumkiewicz – kompetencje i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i opieka na każdym etapie.

  Odpowiedz
 15. Waldemar Kłoczko

  Dzisiaj, dzięki Pani Adwokat Dorocie Tumkiewicz wygraliśmy sprawę przeciwko BNP Paribas dawniej Fortis w Sądzie Okręgowym w Suwałkach, sprawa dotyczyła kredytu frankowego zaciągniętego w dawnym Fortis banku i uchodzi za bardziej skomplikową i wymagającą, ale dzięki dobremu przygotowaniu i świetnym argumentom Pani Doroty udało się, kontakt i współpraca z zespołem kancelarii doskonała, zdecydowanie polecam.

  Odpowiedz
 16. Stefan

  Pełen profesjonalizm, rzetelność i organizacja. Polecam z całego serca powierzenie prowadzenia sprawy kredytu frankowego Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz. Umowa kredytowa z PKO BP S.A. została uznana przez sądy obu instancji za nieważną!!!
  Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam

  Odpowiedz
 17. Urszula

  Polecam z całego serca wszystkim jeszcze niezdecydowanym powierzenie prowadzenia sprawy kredytu frankowego Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz. Rzetelna, profesjonalna, doskonale zorganizowana i zdeterminowana by w imieniu klienta walczyć jak lwica o uwolnienie od kredytu, którego wartość – po 13 latach regularnego spłacania – zamiast spadać ciągle się nie zmienia lub wręcz rośnie!!! Po latach zastanawiania się czy warto, czy nie warto, zdecydowaliśmy się oddać naszą sprawę Pani Mecenas. I co? I wygraliśmy!!! I to w dwoch instancjach!!! Umowa kredytowa PKO BP S.A. jest NIEWAŻNA!!!
  Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam!

  Odpowiedz
 18. Wojciech

  Gorące podziękowania dla Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz, za wygranie naszej sprawy kredytu frankowego. Ostatecznie Sąd Apelacyjny przyznał rację Pani Mecenas i batalia z mBankiem została zakończona. Polecamy wszystkim niezdecydowanym kancelarię Pani Mecenas. Dziękujemy raz jeszcze za cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich niezrozumiałych zagadnień, spokój i pełen profesjonalizm.

  Odpowiedz
 19. Jarosław

  Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy do pani mecenas Tumkiewicz. Właśnie wygraliśmy z pko bp sprawę o kredyt frankowy.
  Kiedy czasem brakowało nam cierpliwości, to pani mecenas zarażała nas swoim spokojem opartym na doświadczeniu w wygrywaniu tego rodzaju spraw.
  Jeśli szukasz dobrego adwokata szczerze polecamy panią mecenas.
  Jarek z żoną

  Odpowiedz
 20. Lidia

  Kancelaria Pani Doroty Tumkiewicz to najlepszy wybór jeśli chodzi o unieważnienie frankowej umowy kredytowej. Pani mecenas wygrała sprawę z mBank za co bardzo dziękuję i serdecznie polecam. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 21. Barbara Kalinowska

  Hurra!
  Dziękujemy pani adwokat Dorocie Tumkiewicz, że wygraliśmy z Raiffeisen Bank International AG Oddział w Polsce w sprawie o stwierdzenie nieważności umowy. Chodzi oczywiście o kredyt wzięty we frankach szwajcarskich.

  Odpowiedz
 22. Adam Pracki

  Podziękowania Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie sprawy dotyczącej kredytu w CHF przeciwko bankowi Raiffeisen . Dzisiejsza decyzja Sądu I instancji – unieważnienie umowy . Zdecydowanie polecam współpracę z Kancelarią Adwokacką Dorota Tumkiewicz – kompetencje i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

  Odpowiedz
 23. Alina Grzegorczuk

  II instancja z mBank w sprawie kredytu frankowego wygrana. To dzięki Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz zaświeciło słońce. Gorąco polecam profesjonalizm i skuteczność.

  Odpowiedz
 24. Justyna

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest w swojej dziedzinie fenomenalna. Dziękujemy za prowadzenie naszej sprawy zakończonej sukcesem.
  Sprawa CHF – Bankiem Santander .
  Polecam nawiązanie współpracy z Panią Mecenas, potrafi swoim spokojem zarazić wystraszonego Frankowicza. 😉

  Odpowiedz
 25. Anetta lange

  Serdecznie dziękuję i wyrażam wdzięczność pani mecenas Dorocie Tumkiewicz za zaangażowanie w sprawie dot. Kredytu frankowego i doprowadzenie do wygranej z bankiem PKO BP

  Odpowiedz
 26. Marcin

  Dziękuję Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz!!! Sprawa przeciwko Raiffeisen Bank o unieważnienie umowy kredytu frankowego wygrana w pierwszej instancji. Pewność swojej wiedzy, doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko bankom i przede wszystkim realne sukcesy – nie ma lepszej wizytówki. Jeszcze raz dzięki!

  Odpowiedz
 27. Agnieszka

  Serdeczne podziękowania dla Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz, za poprowadzenie sprawy kredytu CHF. Sąd Apelacyjny definitywnie przyznał rację Pani Mecenas zatem Bank Millennium został pokonany! Polecam wszystkim niezdecydowanym osobom stanąć do walki z bankiem i kredytem CHF tylko i wyłącznie u boku Pani Mecenas. Dziękuję jeszcze raz za cierpliwość, spokój i pełen profesjonalizm a co najważniejsze za nową jasność życia. 🙂

  Odpowiedz
 28. Mirosław Jakubowski

  30 grudnia 2022r, prawomocny wyrok Sądu Apelacyjnego w sprawie frankowej z BNP Paribas. Oczywiście WYGRALIŚMY!!!!!! Czy można lepiej wejść w nowy rok ?
  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz
  Dziękujemy !!!!!

  Odpowiedz
 29. Joanna i Rafał

  Bardzo, bardzo dziękujemy za profesjonalizm, wszystko pod pełną Pani kontrolą, i wygrana w obydwu instancjach, przegrany w CHF to Bank BPH SA.

  Odpowiedz
 30. Robert

  100% polecam. Sprawa wygrana z Mbankiem-kredyt hipoteczny we frankach. Wygrana I i II instancja.

  Odpowiedz
 31. Krzysztof Warpechowski

  Serdecznie polecam współpracę z Kancelaria Adwokacka adw. Dorota Tumkiewicz.
  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to przesympatyczna, profesjonalna a co najważniejsze skuteczna prawniczka.
  Najszczersze podziękowania za poprowadzenie i oczywiście WYGRANIE rozprawy unieważniającej hipoteczną umowę kredytową we frankach. W naszym przypadku wygraliśmy w pierwszej instancji z bankiem Raiffeisen (Polbank) już na pierwszej rozprawie.

  Odpowiedz
 32. Krzysztof Zalewski

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz – najlepsza z najlepszych. Niespotykana fachowość, sumienność, całym sercem oddana swojej pracy i klientom. W chwilach zwątpienia udzieli rady, wesprze dobrym, ale i fachowym słowem. Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, nie ma sobie równych. Gorąco polecam – wygrana sprawa frankowa (kredyt hipoteczny) Santander Bank Polska (dawniej Kredyt Bank). ZWYCIĘSTWO MA NA IMIĘ DOROTA!

  Odpowiedz
 33. Zdzisław

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz merytoryczne przygotowana, zaangażowana i profesjonalna.
  Sprawa CHF/Millenium w pierwszej instancji WYGRANA !
  Polecam nawiązanie współpracy z Panią Mecenas.

  Odpowiedz
 34. Robert M

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba profesjonalna i godna polecenia z ogromnym doświadczeniem.
  Wygraliśmy proces z Polbankiem o kredyt hipoteczny we frankach.
  Serdecznie polecamy Panią Dorotę.

  Odpowiedz
 35. Justyna i Andrzej

  Wielkie podziękowania dla najlepszej Mecenas Doroty Tumkiewicz, za pomoc w sprawie kredytu frankowego w banku PKO BP. Sprawa została załatwiona już na pierwszej rozprawie- oczywiście WYGRANA! Pani Mecenas to osoba godna polecenia, profesjonalna, cierpliwa i bardzo skuteczna. Bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Odpowiedz
 36. Artur Woroniecki

  Sprawnie , pewnie , profesjonalnie. Pani Adwokat Dorota Tumkiewicz dała nam mnóstwo radości , wygrywając sprawę o kredyt frankowy z Santander Consumer Bank SA. Z całego serca gorąco polecam. Artur Woroniecki.

  Odpowiedz
 37. Dorota Baranowska

  Mimo stresu, który został skutecznie zminimalizowany przez Panią Adwokat Dorotę Tumkiewicz umowa frankowa z bankiem Millenium w dniu dzisiejszym została przez Sąd Okręgowy w Białymstoku unieważniona. Bardzo się cieszymy! Profesjonalizm, spokój, miła atmosfera to cechy wspólpracy z Panią Mecenas. Wielkie dzięki! Bardzo polecam!

  Odpowiedz
 38. Mirek

  Bardzo dziękuję Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz i jej zespołowi za profesjonalizm i zaangażowanie. W dniu dzisiejszym Sąd Okręgowy w Białymstoku unieważnił umowę frankową z bankiem Millenium.

  Odpowiedz
 39. Emilia

  Dziękuję Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za profesjonalną i kompetentną pomoc w sprawie kredytu frankowego przeciwko Santander Bank (dawniej Kredyt Bank). Wygrana w pierwszej instancji daje mi podstawy do godnego polecenia kancelarii dla osób niezdecydowanych.

  Odpowiedz
 40. Piotr

  Mamy to !!!
  Wygrana Sprawa Frankowa z Santander Bank Polska S.A. (dawny Kredyt Bank S.A.)
  Serdecznie Dziękuję Mecenas Dorota Tumkiewicz za profesjonalne poprowadzenie sprawy.
  Gorąco polecam Kancelaria Adwokacka adw. Dorota Tumkiewicz.

  Odpowiedz
 41. Katarzyna

  Mamy to !!!
  Wygrana Sprawa Frankowa z Santander Bank Polska S.A. (dawny Kredyt Bank S.A.)
  Serdecznie Dziękuję Mecenas Dorota Tumkiewicz za profesjonalne poprowadzenie sprawy.
  Gorąco polecam Kancelaria Adwokacka adw. Dorota Tumkiewicz.

  Odpowiedz
 42. Paszkiewicz

  Wspaniała Pani Adwokat z cudowną aparycją i wiedzą. Polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 43. Jarosław D

  Unieważnienie kredytu Frankowego Bank Millenium przez Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Żeby nie Pani Dorota miałbym jeszcze do spłaty 180K zł na dzień dzisiejszy, a tak mam do odzyskania parę złotych

  Odpowiedz
 44. Rafał Gosk

  Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do klienta, fachowa pomoc na każdym etapie postępowania. Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz prowadziła mnie jak po sznurku w sprawie o unieważnienie umowy kredytu frankowego zaciągniętego w Banku Millenium. W rezultacie wygrana zarówno w I jak i II instancji – umowa unieważniona. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym, którzy chcą uwolnić się od kredytu frankowego.

  Odpowiedz
 45. Andy J.

  Kancelaria Adwokacka Doroty Tumkiewicz to najlepsza kancelaria, z którą miałem przyjemność współpracować.
  Wszystkie kwestie dotyczące kredytu hipotecznego we franku szwajcarskim były przez Panią Dorotę omówione i wyjaśnione w pełni profesjonalnie co zaowocowało wygraną z mBankiem.
  Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym, którzy są w podobnej sytuacji.
  Osobowość Pani Doroty najlepiej zobrazuje poniższy opis:
  „Anioły w ludzkiej postaci istnieją od zawsze. Pojawiają się wtedy, kiedy istnieje taka potrzeba, żeby udzielić komuś pomocy i wsparcia. Żyją wśród nas, mówią tak jak my, wyglądają tak jak my, chociaż nie mają skrzydeł i aureoli. Są Aniołami wcielającymi się w ludzi, niezależnie od wyznawanej religii czy koloru skóry. Ich życiowym celem jest pomaganie innym.”
  Dziękuję za wszystko!

  Odpowiedz
 46. Jarek

  Biedni ci przedstawiciele banków. Ja myślałem że to wygląda inaczej, że przychodzą jakieś tłuste rekiny oczywiście pod względem intelektualnym, a tu na odwrót, przy Pani Dorocie to takie wychudzone biedne dzieci, które błądzą we mgle. W każdym razie Pani mecenas pozamiatała.

  Odpowiedz
 47. Agnieszka

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba godna polecenia. Dzięki fachowej pomocy Sąd w Białymstoku unieważnił umowę CHF z Raiffeisen. Serdecznie dziękuję za współpracę i polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 48. Grzegorz

  Bardzo dobra współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz doprowadziła do wygranej w sprawie „frankowej” przeciwko Bank Raiffeisen.Z przyjemnością rekomenduje Kancelarię Adwokacką Doroty Tumkiewicz w Białymstoku.

  Odpowiedz
 49. Luiza Bachórzewska

  Pełen profesjonalizm, Pani adwokat godna polecenia! Bank PKO BP, kredyt frankowy i oczywiście wygrana sprawa. Dziękujemy!

  Odpowiedz
 50. Renata

  Polecamy Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Trafiliśmy do kancelarii z powodu kredytu walutowego we franku szwajcarskim, który został wzięty w Ge Money Bank (obecnie BPH). Byliśmy pod profesjonalną opieką, co dało się odczuć od pierwszego spotkania. Sprawa zakończyła się wygraną! Dziękujemy za cierpliwość, opiekę oraz indywidualne podejście.

  Odpowiedz
 51. Anna Kucińska

  Dziś dzięki ogromnemu doświadczeniu Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz, sprawa skierowana przeciwko PKO Bank Polski w sprawie Kredytu Frankowego została zakończona sukcesem. Mamy to. Wygraliśmy !!! POLECAM

  Odpowiedz
 52. Magdalena Majewska

  Nasz kredyt hipoteczny we frankach uznany został za nieważny przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku! Pani mecenas Dorota Tumkiewicz z ogromnym zaangażowaniem prowadziła naszą sprawę z mBankiem w I i w II instancji – dzięki profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy merytorycznej mecenas Doroty Tumkiewicz wygraliśmy prawomocnie z mBankiem. Każdemu, kto zamierza rozpocząć batalię z bankiem o tzw. kredyt frankowy, z czystym sumieniem polecam znakomitą kancelarię Pani mecenas!

  Odpowiedz
 53. KATARZYNA LITWIN

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz prowadziła moją sprawę przeciwko spółce Wschodnia Energia , która dotyczyła zwrotu pieniędzy ( zaliczki) związanej z brakiem mojej zdolności kredytowej. Sprawa wygrana. Pani mecenas jest po prostu najlepsza , profesjonalna w swojej pracy. To po prostu mercedes!Dziękuję.

  Odpowiedz
 54. Jarosław Śmiechowski

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest profesjonalistką. Sprawa dotyczyła kredytu we frankach zaciągniętego w GE MONEY BANK – obecnie Bank BPH. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i fachowe przygotowanie. Sprawę wygraliśmy. Dziękuję.

  Poleciłem i polecać będę.

  Odpowiedz
 55. Maciej

  Pani Dorota Tumkiewicz to niesamowita Pani Mecenas, profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie 👍 Wczoraj wygrałem z mBankiem – umowa o kredyt frankowy została unieważniona już na pierwszej rozprawie!
  Polecam wszystkim tą kancelarię, nie da się przegrać z takim zapleczem👍 Walczcie, bo warto.

  Odpowiedz
 56. Dorota i Maciej Ignaczewscy

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dzisiaj naszą sprawę o unieważnienie ,,frankowej” umowy kredytowej z mBankiem. Wyrok zapadł już na pierwszej rozprawie i raptem 5 miesięcy od złożenia dokumentów, dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu przygotowaniu. Dodatkowo Pani Mecenas jest osobą bardzo życzliwą, działającą ze spokojem oraz tłumaczącą cierpliwie i skutecznie wszelkie niejasności. Obie Panie Pełnomocniczki spisały się doskonale! Z pełnym przekonaniem polecamy usługi tej Kancelarii i dziękujemy za odzyskanie nadziei na lepsze i spokojniejsze jutro -Dorota i Maciej Ignaczewscy

  Odpowiedz
 57. Joanna T.

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba godna polecenia, z pełnym profesjonalizmem reprezentowała mnie i wygrała sprawę dotyczącą kredytu frankowego z PKO BP. Serdecznie dziękuję za współpracę i polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 58. Andrzej Wnuczko

  Skorzystaliśmy z usług Kancelarii Adwokackiej Pani Doroty Tumkiewicz w sprawie kredytu w CHF w banku BPH (dawniej GE Money Bank).
  Sprawa o unieważnienie umowy frankowej została wygrana.
  Od pierwszego kontaktu z Panią Mecenas byliśmy pod wrażeniem Jej profesjonalizmu, rzetelności, cierpliwości w wyjaśnieniach, uważności a nade wszystko skuteczności.
  Zdecydowanie polecamy korzystanie z usług tej Kancelarii.

  Odpowiedz
 59. Krzysztof

  Adwokat Dorota Tumkiewicz to w moim przekonaniu specjalistka w zakresie kredytów frankowych. Nasza umowa zawarta w Kredyt Bank została uznana przez sąd pierwszej instancji za nieważną (wygraliśmy).
  Wyrok zapadł zaledwie po jednej rozprawie, świadczy to o profesjonalnym przygotowaniu pozwu i trafnej argumentacji.
  Brawo!!

  Odpowiedz
 60. Agata

  Bardzo kompetentna i rzeczowa współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz i Jej zespołem doprowadziła do wygranej w sprawie „frankowej” przeciwko Bank Millenium.
  Pragnę wyrazić głębokie uznanie za profesjonalizm i zaangażowanie włożone przez Panią Mecenas w przygotowaniu nas do rozprawy oraz za udzielenie bezcennych i trafnych wskazówek, które przyczyniły się do wygranej.
  Na uwagę również zasługuje Miła i przyjazna atmosfera , panująca podczas naszych spotkań.
  Składamy bardzo serdeczne podziękowania i z przyjemnością rekomendujemy Kancelarię Adwokacką Doroty Tumkiewicz w Białymstoku.

  Odpowiedz
 61. Katarzyna i Janusz

  Dziękujemy bardzo Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za pomoc i ogromne zaangażowanie. Dzięki Pani Mecenas wygraliśmy proces z bankiem PKO BP o unieważnienie umowy o kredyt hipoteczny CHF. Pani Mecenas Tumkiewicz to najlepszy specjalista od spraw frankowych! Gorąco polecamy.

  Odpowiedz
 62. Arkadiusz

  Wczoraj Bank Millennium został znokautowany w pierwszej rundzie (instancji) przez naszego adwokata – Dorotę Tumkiewicz i jej zespół.
  Sprawa dotyczyła tzw. kredytu frankowego.
  Jeśli Twoje życie jest obciążone balastem takiej toksycznej umowy z bankiem – nie wahaj się i oddaj sprawy w ręce Pani Doroty.
  Ja zwlekałem za długo, ale w końcu zdecydowałem się na ten krok i dziś świętuję z żoną sukces.
  Do rozprawy zostaliśmy przygotowani profesjonalnie, czego efektem jest wyrok.
  Bardzo serdecznie dziękujemy!

  Odpowiedz
 63. Marek Bacia

  Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz, dziś (25.04) pobiliśmy rekord szybkości pozytywnego początku końca „naszego Franka”, czyli kredytu z CHF w tle, bo przecież nie jako kredytu walutowego😉.
  38 dni trwało wygranie sprawy z Santander Bank Polska (Kredyt Bank) w I instancji o unieważnienie umowy kredytowej.
  Wiemy, że to jeszcze nie koniec walki, ale wiemy, że jesteśmy w najlepszej Kancelarii Adwokackiej Doroty Tumkiewicz.

  Odpowiedz
 64. Joanna

  Serdecznie polecam usługi mecenas Doroty Tumkiewicz. Dzięki Pani Mecenas dzisiaj Sąd okręgowy w Białymstoku unieważnił naszą umowę o kredyt frankowy zawartą z Millenium. Pełen profesjonalizm. Zostaliśmy doskonale przygotowani do rozprawy, dzięki czemu przeszliśmy przez proces bez żadnego problemu. Polecam wszystkim niezdecydowanym frankowiczom. Warto

  Odpowiedz
 65. Urszula Łapińska

  Dziękujemy serdecznie Panie Mecenas Dorocie Tumkiewicz za zaangażowanie, profesjonalizm oraz merytoryczne przygotowanie nas do sprawy związanej z kredytem frankowym przeciwko Bankowi Millenium. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wyrok w pierwszej instancji który stanowi ,iż UMOWA JEST NIEWAŻNA:)) Jeszcze raz dziękujemy Pani Doroto i gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym frankowiczom nawiązanie współpracy z Panią Mecenas.

  Odpowiedz
 66. Jan Koziński

  We środę, 30. marca 2022 roku, przed Sądem Okręgowym w Warszawie, odbyła się rozprawa z powództwa moich Rodziców przeciwko Raiffeisen Bank International AG. Rodzice w 2006 roku podpisali wadliwą umowę pożyczki hipotecznej (ważne: pożyczki, nie kredytu – wg jednej z Kancelarii, z którymi wcześniej się konsultowaliśmy ta różnica, wobec braku orzecznictwa sądów ws. pożyczek, miała powodować bezsensowność składania pozwu – innymi słowy: wygrana z Bankiem miała być praktycznie niemożliwa); w trakcie jej spłaty kurs franka (który wg Banku miał być bardzo stabilny przez wiele lat) wzrósł na tyle, że Rodzice ostatecznie spłacili kwotę o przeszło 100% większą niż kapitał pożyczki. Na szczęscie Pani Dorota Tumkiewicz podeszła do sprawy bez uprzedzeń i po analizie umowy wskazała dwie drogi: albo sąd unieważni umowę i postanowi o spłacie wyłącznie kapitału, albo zarządzi zwrot nadpłat za ostatnich 10 lat. Dzięki pracy Pani Doroty i Jej wskazówkom Sąd I instancji zasądził od Raiffeisen Bank International AG zwrot całej nadpłaconej względem kapitału kwoty wraz z odsetkami od dnia ogłoszenia wyroku.
  Serdecznie dziękujemy Pani Adwokat Dorocie Tumkiewicz za pracę i wsparcie.
  Teraz oczekujemy na działanie Banku, który prawdopodobnie złoży apelację od wyroku Sądu Okręgowego, znając jednak renomę Pani Adwokat spokojnie czekamy na termin kolejnej rozprawy.
  Z całej naszej historii współpracy jawi się prosty wniosek:
  Pani Dorota Tumkiewicz ma sposób na nieuczciwych banksterów!

  Odpowiedz
 67. Krzysztof

  Polecam Panią Adwokat Dorote Tumkiewicz. Sprawa frankowa przeciwko dawanemu Kredyt Bankowi obecnie Santander. Wygrana w pierwszej instancji w 10 miesięcy, druga jeszcze przed nami ale nie mam najmniejszych obaw o jej rezultat – z profesjonalizmem i zaangażowaniem Pani Mecenas wyrok może być tylko jeden. Dziś wiem ze Kancelaria Pani Doroty to był strzał w dziesiątkę. Zachęcam każdego jeszcze nie zdecydowanego frankowicza do powierzenia swojej sprawy frankowej Pani Mecenas.

  Odpowiedz
 68. Ewa

  Polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz.
  Sprawa ws.kredytu frankowego zaciągniętego w MBanku zakończona sukcesem w I instancji w ciągu niecałych 4 miesięcy.
  Solidna, skuteczna i godna polecenia Pani Adwokat.

  Odpowiedz
 69. Joanna J.

  Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz jako ekperta od spraw frankowych. W piątek wygraliśmy w pierwszej instancji przeciwko bankowi Santander (dawny Kredyt Bank). Nasza sytuacja była skomplikowana, ale dzięki doświadczeniu Pani Mecenas aneks został unieważniony. Pani Mecenas, dziękujemy za indywidualne podejście, profesjonalizm i zaangażowanie i oczywiście serdecznie polecamy Panią Dorotę wszysykim, ktőrzy planują zawalczyć o swoje umowy.

  Odpowiedz
 70. Renata

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest zorganizowaną i rzetelną profesjonalistką. W I instancji aneks do umowy kredytu mieszkaniowego z bankiem PKO BP został unieważniony. Pani mecenas bardzo zaangażowała się w pomoc nam by zakończyć spłatę kredytu w CHF.
  Dziękujemy i polecamy!!!

  Odpowiedz
 71. Piotr Strzałkowski

  Serdeczne podziękowania Pani Dorocie Tumkiewicz za doprowadzenie do korzystnego wyroku dotyczącego umowy kredytu w CHF z PKO BP.

  Odpowiedz
 72. Jarosław

  Do Pani mecenas Doroty Tumkiewicz trafiliśmy z polecenia znajomych i się nie zawiedliśmy. Nasza sprawa to kredyt hipoteczny tzw. frankowy zawarty z Raiffeisen Bank (dawnyPolbank). Pani mecenas urzekła nas swoim ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem w tak trudnej materii, jak prawo bankowe. Dlatego też bez wahania zdecydowaliśmy się na powierzenie sprawy jej kancelarii. Trzy miesiące o złożenia pozwu, tylko jedna rozprawa i … mamy wyrok w I instacji, rzecz jasna wygraliśmy !!!. To tylko potwierdza, że to była bardzo dobra decyzja decydując się na wybór kancelarii pani Mecenas Doroty Tumkiewicz.

  Odpowiedz
 73. Urszula

  Polecam z całego serca wszystkim jeszcze niezdecydowanym powierzenie prowadzenia sprawy kredytu frankowego Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz. Rzetelna, profesjonalna, doskonale zorganizowana i zdeterminowana by w imieniu klienta walczyć jak lwica o uwolnienie od kredytu, którego wartość – po 11 latach regularnego spłacania – zamiast spadać ciągle się nie zmienia lub wręcz rośnie!!! Po latach zastanawiania się czy warto, czy nie warto, zdecydowaliśmy się oddać naszą sprawę Pani Mecenas. I co? I wygraliśmy!!! Umowa kredytowa PKO BP S.A. jest NIEWAŻNA!!!
  Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam!

  Odpowiedz
 74. Aleksandra

  Nasz powrót do wolności finansowej staje się możliwy dzięki Pani adwokat Dorocie Tumkiewicz i jej zespołowi.
  Wahaliśmy się, czy rozpocząć walke sądową z Raiffeisen Bank Polska, dlatego zleciliśmy kancelarii analizę naszej umowy kredytu frankowego.
  Tę kancelarie wybraliśmy nieprzypadkowo, bo wiedzieliśmy, że ma już na swoim koncie wygrane z największymi bankami w kraju.
  Po tym, jak okazało się, że i my mamy szansę na wygraną, całość sprawy kompleksowo już poprowadziła kancelaria.
  My zjawialiśmy się tylko na rozprawy, na które byliśmy zawsze przygotowywani merytorycznie przez panią adwokat.
  Dziś mamy za sobą wygraną w I instancji i świetne perspektywy.
  Dla wszystkich niezdecydowanych radzę: nie czekajcie.
  Weźcie sprawy w swoje ręce i pozbądźcie się kredytowego balastu.
  Pani Doroto, dziękujemy! :)))

  Odpowiedz
 75. Emilia Seroka

  Wspaniała Pani adwokat!!!! Profesjonalna, ciepła i miła. Od początku sprawy do szczęśliwego końca prowadziła nas „za rękę”, tłumaczyła niezrozumiałe kwestie, pomagała we wszystkim. Wygraliśmy proces z bankiem ING o kredyt hipoteczny we frankach praktycznie od ręki. Najlepsza Pani adwokat od spraw frankowych w Białymstoku. Dziękujemy jej serdecznie za nasz spokój ducha i odzyskanie wolności od franka:)

  Odpowiedz
 76. Zenon Popławski

  Najlepszy adwokat od spraw frankowych to oczywiście Mecenas Dorota Tumkiewicz. Profesjona i skuteczna. Pokonała PKO BP. Życzę dalszych sukcesów.

  Odpowiedz
 77. Olga

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba godna polecenia, profesjonalna i cierpliwa. Dzięki fachowej pomocy Sąd Okręgowy w Białymstoku unieważnił umowę CHF z PKO BP. Serdecznie dziękuję za współpracę i polecam z całego serca.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za te miłe słowa. 😀 Cieszę się z sukcesu razem z Panią. Jest to kolejna wygrana sprawa sądowa o 🇨🇭kredyt frankowy z ✅ PKO BP. Pozdrawiam serdecznie. Adw. Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 78. Rafal

  Pasja, zaangażowanie, specjalistyczna wiedza i fachowe doradztwo to kompetencje budujące wizerunek Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz jako osoby profesjonalnej, wiarygodnej i godnej polecenia.
  Pani Doroto dziękuję raz jeszcze za ogromny wysiłek i wkład włożony w procesie o unieważnienie umowy kredytowej CHF z Bankiem Millennium. Mam ogromną satysfakcję, że mogę dołączyć do grona osób którym pomogła Pani ten proces wygrać :).

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo się cieszę z naszej wygranej z bankiem ✅ Millennium o unieważnienie umowy o kredyt indeksowany do 🇨🇭 CHF. Miło jest usłyszeć od sądu, że w całości zgadza się z naszymi argumentami. 😀. Dziękuję Panu za wsparcie i zaufanie. Pozdrawiam serdecznie. Adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 79. Mirek

  BNP PARIBAS dawniej BGŻ dopiero 1 instancja ale wyrok – UMOWA NIEWAŻNA!!!! Brawo Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz, brawo Ja, że się zdecydowałem na Kancelarię Pani Mecenas, spokojnie bez nerwów, ale zdecydowanie i profesjonalnie, zaledwie 5 miesięcy od złożenia dokumentów do rozprawy, wyrok już po pierwszej rozprawie. Szczerze polecam, nie ma co się zastanawiać, trzeba działać!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dawny ✅ BGŻ , a obecnie ✅ Paribas przegrał w sprawie sądowej o kredyt 🇨🇭 frankowy przed Sądem Okręgowym w Białymstoku. Cieszę się z tego sukcesu 🏆, ponieważ umowa bankowa była trudna do podważenia, ale moje 5 letnie doświadczenie w pomaganiu frankowiczom okazało się bardzo cenne i skuteczne. Dziękuję za okazane mi zaufanie. ❤️ Pozdrawiam serdecznie. Adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 80. Katarzyna Myśliwiec

  W końcu mogę i ja podzielić się świetną informacją – unieważnienie umowy kredytu CHF w Banku Millenium!Pierwszy etap za nami! A to wszystko w rok, dzięki Pani Dorocie Tumkiewicz!Polecamy Panią mecenas – to najlepsza specjalistka od kredytów frankowych, zresztą opinie mówią same za siebie. Opanowanie, profesjonalizm, rzetelne przygotowanie,znajomość tematu i ogromne doświadczenie, bezproblemowy kontakt na każdym etapie, życzliwość, mogłabym jeszcze wiele napisać… a nasz wyrok mówi sam za siebie – skuteczność! Spokojnie czekamy na zakończenie sprawy,wiedząc, że jest w najlepszych możliwych rękach:) Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy walczyć z bankiem o swoją umowę CHF – to tak,ale tylko z Panią Mecenas!Pozdrawiamy Pani Doroto!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Pani Kasiu. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie Pani obdarzyła powierzając tak trudne zadanie jakim jest walka z jednym z największych banków w Polsce – z ✅ bankiem Millennium. Ogromnie cieszę się, że dołączyła Pani do grona zwycięskich frankowiczów 🇨🇭 👍🏆
   Pozdrawiam serdecznie. Adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 81. Agnieszka Chilimoniuk

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz. Już podczas pierwszego spotkania byłam pewna, że trafiłam w najlepsze ręce i z pełnym zaufaniem powierzyłam Pani Mecenas poprowadzenie sprawy dotyczącej kredytu frankowego. Nie myliłam się, kilka dni temu Sąd okręgowy w I instancji orzekł, że umowa frankowa zawarta z Santander Bank Polska jest nieważna, wygralismy! 🙂 Pani Mecenas jest profesjonalna, rzetelna, cierpliwie i w sposób zrozumiały dla laika odpowiada na wszelkie pytania, informuje o wszystkim na bieżąco. Czułam się zaopiekowana i spokojna o wynik. Polecam wszystkim niezdecydowanym frankowiczom nawiązanie współpracy z Panią Mecenas.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Mamy kolejny sukces w sprawie o 🇨🇭 kredy frankowy w umówię o nazwie Ekstralokum z bankiem ✅ Santander (dawny ✅ Kredyt Bank) 🏆. Można? Można! Trzeba tylko trochę odwagi, którą Pani Agnieszka miała. Serdecznie dziękuję za sympatyczną współpracę ❤️
   Pozdrawiam. Adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 82. Łukasz

  Wielkie podziękowania dla Mecenas Dorota Tumkiewicz, za pomoc w sprawie kredytu frankowego w banku BGŻ. Sprawa załatwiona już na pierwszej rozprawie. poszło szybko, profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.
  Wygraliśmy i teraz czekamy już tylko na pieniądze.
  Jeszcze raz dziękuję Pani Mecenas.

  Odpowiedz
 83. Urszula

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz to kompetentny i profesjonalny adwokat.Profesjonalne podejście do klienta.Duża wiedza w sprawie kredytów frankowych,rzetelność,kultura osobista na wysokim poziomie oraz zaangażowanie.Dzięki Pani Mecenas moja sprawa w I instancji skończyła się niespodziewanie szybko i pozytywnie.
  Jestem bardzo zadowolona z Pani Mecenas usług.

  Polecam każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej w sprawie kredytu frankowego. Będziecie w dobrych rękach.

  Odpowiedz
 84. Michał Rawski

  Mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba godna polecenia, profesjonalna i sympatyczna, a co najważniejsze współpraca z nią zaowocowała wygraną sprawą z Raiffeisenem o kredyt frankowy.

  Odpowiedz
 85. Alicja

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą profesjonalną. Do sprawy klienta przygotowuje się bardzo dokładnie. Jest też cierpliwa i chętnie odpowiada na powtarzane przez klienta pytania. Dla mnie ważne jest to, iż Pani mecenas wypowiada się w sposób spokojny i zrównoważony. Klient czuje się przy Pani mecenas komfortowo.
  Nasza sprawa dotyczy kredytu frankowego w banku Raiffeisen. Właśnie wygraliśmy sprawę w I instancji, z czego cieszymy się ogromnie.
  Bardzo Pani dziękujemy za rzetelność i zaangażowanie. Na prawdę ciężko jest znaleźć tak dobrego adwokata.

  Odpowiedz
 86. Lucyna Dziedzic

  Moja sprawa o kredyt frankowy dotyczy Raiffeisen Banku AG Spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie. Wczoraj dowiedziałam się od Pani Mecenas ,że wygraliśmy. Hurra! Bardzo się cieszę. Dziś Pani Mecenas przysłała mi wyrok Sądu Okręgowego w Białymstoku , który unieważnia moją umowę z bankiem. To prawdziwy sukces! Moja sprawa jeszcze się nie zakończyła , bo raczej bank się odwoła .Mam jednak nadzieję ,że ostatecznie wygramy dzięki profesjonalnej pracy Pani Mecenas , którą jest Pani Dorota. Dokładna , sumienna i nie zawala spraw. Polecam każdemu , kto chciałby dochodzić swoich praw w Sądzie o nieuczciwy kredyt frankowy udzielony przez bank.

  Odpowiedz
 87. Małgorzata B.

  Miałam okazję korzystać z usług kancelarii Pani mecenas Doroty Tumkiewicz. Zgłosiłam się do niej w sprawie o odszkodowanie dotyczące błędu w sztuce lekarskiej – źle przeprowadzona operacja kolana. Pani mecenas podeszła do mojej sprawy bardzo profesjonalnie, za co jestem jej wdzięczna. Sprawa oczywiście wygrana. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 88. Marcin

  Pełen profensjonalizm,kompetentnosc,.Kilkanaście lat spłacam kredyt frankowy złodziejskiej mafii Getin Bank,dzięki Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz sąd okręgowy w Białymstoku unieważnił mój kredyt.Pani Doroto dziękuję bardzo.

  Odpowiedz
 89. krysia

  PEŁEN Profesjonalizm zrozumienie i indywidualne podejście do klienta. Bank polbank teraz Raiffeisen nie miał szans.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   „Sąd w całości podziela argumenty mec. Tumkiewicz”. Takie słowa usłyszałyśmy 5.11.2021 r. w sprawie frankowej przeciwko Raiffeisen Bank. Cudownie jest wygrywać. W szczególności jak ma się wsparcie ze strony kredytobiorców.
   Pani Krysiu – dziękuję.

   Odpowiedz
 90. Ania

  Serdecznie polecam Panią Mecenas, jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Cechuję ją pełen profesjonalizm, życzliwość i dobro drugiego człowieka. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
 91. Dariusz Wojtecki

  Profesjonalna pomoc w sprawie kredytu frankowego przeciwko Get In Bank za posrednictwem mecenas Doroty Tumkiewicz . Sprawa wygrana , umowa uniewazniona ! Polecam !!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   🇨🇭 Umowa frankową zawarta z ✅ Getin Noble Bank jest nieważna. Taki wyrok wydał Sąd Okręgowy w Białymstoku. Cieszę się że zwycięstwa razem z Państwem ❤️.
   Razem zasłużyliśmy na ten sukces.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 92. Dorota z Łomży

  Wygraliśmy z mBankiem w sprawie frankowej. Od chwili złożenia pozwu w Sądzie w Łomży minęło 5 miesięcy a my już mamy wyrok w I instancji. Za szybką i skuteczną reprezentację bardzo dziękujemy Pani mecenas Dorocie Tumkiewicz. To przyjemność i wielka radość z Panią współpracować. Jeszcze raz wielkie dzięki.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Sąd Okręgowy w Łomży unieważnił 🇨🇭umowę frankową z ✅ mBankiem. Jest to jeden z pierwszych wyroków dotyczących frankowiczów w tym sądzie 🏆🏆🏆 Cieszę się, że to ja miałam przyjemność brać w tym udział. 😀 Serdecznie dziękuję za powierzenie mi sprawy oraz za solidną współpracę ❤️❤️❤️.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 93. Katarzyna

  Polecam współpracę z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz – doświadczenie i znajomość tematyki kredytów frankowych doprowadziły do korzystnego rozstrzygnięcia mojej sprawy, unieważnienia umowy kredytowej. Wielka ulga.

  Odpowiedz
 94. Iza

  Dzięki Mecenas Dorocie Tumkiewicz będę spać spokojniej. Umowa frankowa z BOŚ Bank SA zostala unieważniona. Pełen profesjonalizm. Na kłopoty frankowe tylko Mecenas Dorota Tumkiewicz !

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Z sukcesem zakończyliśmy sprawę 🇨🇭 frankową 🇨🇭 przeciwko ✅ BOŚ. Wyrok Sądu Okręgowego i Apelacyjnego w Białymstoku jest prawomocny. Dziękuję serdecznie za współpracę ❤️❤️❤️

   Odpowiedz
 95. Paweł Panasiuk

  Widziałem wiele informacji o sukcesach Pani Doroty i szybko zdobyła moje zaufanie- już w kilku rozmowach wykazując swój pełny profesjonalizm! Na tą chwilę, do kancelarii Pani Doroty, przeniosłem wszystkie sprawy windykacyjne i już mogę się pochwalić naszym pierwszym, małym sukcesem! Kolejne sprawy w toku ale !wiem!, że dzięki Pani Dorocie! Już wkrótce będziemy mieli co świętować!🎉 😉 Gorąco dziękuję za wsparcie, rzetelność i włożoną pracę! 🥇

  Odpowiedz
 96. Ewa

  Polecam Panią Adwokat Dorotę Tumkiewicz. Rzeczowo i jasno wyjaśnila sprawę. sprawna i szybka pomoc. Miła oraz profesjonalna obsługa, Polecam Panią Mecenas

  Odpowiedz
 97. Katarzyna

  Wielkie podziękowanie Pani Mecenas Dorocie Tumkiewicz za dzisiejszy dzień – dzisiejsze zwycięstwo w sprawie kredytu frankowego, Sąd uznał umowę frankową za umowę nieważną. Dlatego też wszystkim zastanawiającym się i wątpiącym, czy iść na wojnę z bankiem, odpowiedź na to pytanie jest jedna – tak iść na wojnę z bankiem razem z Panią Mecenas. Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz, która przeprowadzi przez zawiłości całej procedury sądowej ku zwycięstwu. Pani Mecenas, jeszcze raz dziękuję bardzo za wszystko.

  Odpowiedz
 98. Bogusław

  Dzisiaj zapadł wyczekiwany przeze mnie wyrok Sądu w sprawie unieważnienia umowy udzielenia przez bank GE MONEY kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich. Dzięki kompetentnej i sprawnej obsłudze prawnej Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz wyrok oczywiście jest dla mnie pozytywny!!
  Pani Mecenas dzielnie prowadzi mnie drogą ku zakończeniu naszej przygody z bankiem BPH, który przejął kredyty udzielane przez GE MONEY.
  Dziękuję Pani Doroto za kompetentne przygotowanie do rozpraw i dotychczas wykonaną pracę!

  Pozdrawiamy gorąco,
  Bogusław

  Odpowiedz
 99. Basia

  Gorąco polecamy Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz wszystkim „Frankowiczom”. Z takim przedstawicielem w sądzie, wygrana to tylko kwestia czasu!

  Odpowiedz
 100. Basia

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz swoją znajomością tematu „frankowego”, doświadczeniem wielu wygranych spraw, przekonała nas, że warto podjąć walkę z bankiem, który zastosował, również wobec nas, niezgodne z prawem zapisy w umowie kredytowej. Byliśmy pełni obaw, jednak zaryzykowaliśmy i cała procedura ruszyła… Pierwszym sukcesem było sądowe wstrzymanie spłaty rat, a kolejnym… WYGRANA!!! Sąd orzekł, że umowa na kredyt hipoteczny „własny kąt” z PKO BP jest nieważna!!! Gorąco polecamy Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz wszystkim „Frankowiczom”. Z takim przedstawicielem w sądzie, wygrana to tylko kwestia czasu!

  Odpowiedz
 101. Barbara

  Z całego serca polecam mecenas Dorotę Tumkiewicz. Profesjonalistka z ogromnymi kompetencjami, zaangażowana w sprawę a przy tym pełna spokoju i ciepła. Wszystko to ma przełożenie na efekt wygranej naszej pierwszej sprawy frankowej z Bankiem Millennium. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i mam nadzieję że ewentualna apelacja również będzie zwycięska po naszej stronie.
  Polecam wszystkim którzy zamierzają podjąć walkę z jakimkolwiek bankiem i jeszcze się wahają. Każdy kto odda sprawy w ręce mecenas Doroty Tumkiewicz może mieć pewność że odniesie pewny sukces.
  Dziękuję Pani mecenas że jest Pani ze mną.Tylko dzięki Pani uwierzyłam że wszystko jest możliwe…

  Odpowiedz
 102. J&M

  Serdecznie polecamy współpracę z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz.
  Poziom wiedzy i zaangażowanie Pani Mecenas w naszą sprawę frankową
  doprowadził do naszej wygranej.
  Polecamy Kancelarię Adwokacką Doroty Tumkiewicz z całego serca.

  Odpowiedz
 103. Mariola

  Polecam serdecznie panią Mec. Tumkiewicz – profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim skutecznosć. Dziekuje pani Mecenas i życzę kolejnych zwycięstw.

  Odpowiedz
 104. Kredytobiorca

  Mam z żoną tzw. kredyt frankowy. Zdecydowaliśmy się na wniesienie pozwu przeciw bankowi Santander (dawniej Kredyt Bank). W Internecie szukaliśmy prawnika, który zająłby się naszą sprawą i trafiliśmy na panią mecenas Dorotę Tumkiewicz. Pierwsza rozprawa była w Sądzie Okręgowym w Łomży i zapadł korzystny dla nas wstępny wyrok – umowa UNIEWAŻNIONA!!!
  Cieszymy się i dziękujemy pani mecenas za rzetelną przygotowanie nas do rozprawy.

  Odpowiedz
 105. Monika

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz to osoba, konkretna, rzeczowa, z ogromną wiedzą odnośnie kredytów frankowych. Dzisiaj chciałabym z tego miejsca podziękować za wygraną sprawę z bankiem PKO BP. Bardzo dobry kontakt i komunikacja na każdym etapie sprawy.
  Polecam w 100% Panią mecenas.

  Bardzo dziękuję !!!

  Odpowiedz
 106. Ewa Mańko

  Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz, jako profesjonalistę w sprawach frankowych. Po pierwszej rozmowie, bez wahania, zdecydowaliśmy się na współpracę i powierzenie swojej sprawy dotyczącej unieważnienia kredytu frankowego. Profesjonalizm, rzetelna wiedza i spokój, którym emanuje, uśmiech i życzliwość pozwoliły nam uwierzyć, że mamy szansę na korzystny wyrok. I tak się stało! Udało się nam wygrać, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

  Z całego serca polecam każdemu usługi Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz.

  Odpowiedz
 107. Anna i Adam

  Pani Mecenas jest absolutnie niesamowitą specjalistką w swoim zawodzie. Dzięki niej nasza sprawa frankowa jest wygrana prawomocnie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

  Odpowiedz
 108. Dawid Szczerbiński

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa, konkretna pomoc. Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz reprezentowała mnie i moją żonę w sprawie o unieważnienie umowy kredytu frankowego. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy Pani Mecenas wyrok w postaci unieważnienia umowy kredytowej stał się faktem. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
 109. Dawid i Urszula Szczerbińscy

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa, konkretna pomoc. Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz reprezentowała mnie i żonę w sprawie o unieważnienie umowy kredytu frankowego. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy, Pani Mecenas wyrok w postaci unieważnienia umowy kredytowej stał się faktem. Szczerze polecamy.

  Odpowiedz
 110. Justyna

  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz jako skutecznego, godnego zaufania i profesjonalnego adwokata. Pani Mecenas prowadzi moją sprawę „frankową” i dzięki merytorycznemu, profesjonalnemu podejściu uzyskałam satysfakcjonujący mnie wyrok sądowy.

  Bez wahania, szczerze polecam usługi prawne Pani Mecenas i życzę wielu dalszych sukcesów, które osiąga Pani całkowitym zaangażowaniem i zgromadzonym doświadczeniem.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 111. Artur

  Dziękuję pani mecenas Dorocie Tumkiewicz za przekonanie mnie, że warto walczyć o swoje z bankami o unieważnienie umów frankowych. Konkretna, rzetelna osoba i przede wszystkim znająca się na swoim fachu.
  Po roku od pierwszej rozprawy, mamy już wygraną sprawę. Dzięki Pani mecenas w dniu 29.9.2021 zakończyłem kredyt CHF. Naprawdę kredyty w CHF są bezprawne i z Panią mecenas można to udowodnić w sądzie. Polecam.

  Odpowiedz
 112. Violetta

  Adwokat Dorota Tumkiewicz, ma ogromną wiedzę prawną i w bardzo zrozumiały sposób wytłumaczyła zawiłe dla mnie tematy. Słucha i doradza najlepsze rozwiązanie.

  Odpowiedz
 113. Adam

  Dzięki Pani Mecenas bitwa z Santander na polu kredytu CHF została wygrana – sąd zdecydował, że umowa kredytowa jest nieważna.
  Pełen profesjonalizm, duża wiedza i zaangażowanie to cechy, które prowadzą do sukcesu.
  Dziękuję

  Odpowiedz
 114. Beata

  Jeśli szukasz skutecznego adwokata do rozwiązania problemu kredytu frankowego, to na pewno jest nim Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz. Konkretna, rzetelna, stanowcza, a przede wszystkim profesjonalistka. Posiada dar tłumaczenia zawisłości prawa bankowego w sposób zrozumiały dla normalnego człowieka. Jest osobą budzącą zaufanie. Dzięki Pani Dorocie naszą sprawę frankową z Bankiem Millenium w I instancji zakończyliśmy wygraną!!!
  Bardzo dziękujemy Pani Mecenas! Zdecydowanie polecam.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa. Warto podjąć starania, żeby wygrać, choć łatwo nie było. Bez wątpienia pomogło moje 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o kredyty frankowe oraz wspaniała współpraca ze strony Klientów. Mam ogromną nadzieję, że sąd odwoławczy także przyzna nam rację.
   Pozdrawiam serdecznie
   adw. Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 115. Radek

  Jeżeli ktoś ma pytania i problemy z kredytami frankowymi serdecznie i gorąco polecam Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz: posiada odpowiednią wiedzę, jest profesjonalistką w przedmiotowym zagadnieniu. Już po pierwszym kontakcie można ocenić, że mamy do czynienia z kompetentną osobą. Ponadto jej kultura osobista i aparycja świetnie wpływa na współpracę, niezdecydowanym gorąco polecam.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za tak wspaniałe słowa. Cieszę się, że uważa Pan, że nasze wspólne zwycięstwo z największym bankiem w Polsce czyli z PKO BP może być nadzieją dla innych „frankowiczów”.
   Pozdrawiam serdecznie
   adw. Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 116. Izabela

  Serdecznie polecam Mecenas Dorotę Tumkiewicz!!! Z sukcesem poprowadzona sprawa o kredyt frankowy. Rzetelność, ogromna wiedza, skuteczność w działaniu. Profesjonalistka w każdym calu!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Kredyt denominowany w CHF został zawarty z bankiem PKO BP. Sąd Okręgowy w Białymstoku unieważnił umowę. Klienci nie muszą spłacać więcej, niż dostali z banku. Warto było walczyć.
   Dziękuję Pani Izie i Panu Zbigniewowi za wybranie mojej Kancelarii do prowadzenia tak trudnej sprawy.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 117. Edyta Frankowska

  Od wczoraj nie jestem Frankowska – dzięki Pani Mecenas umowa kredytowa z BPH ( dawny GeMoney Bank) została unieważniona. W sumie zostałam uratowana na około 160 tysięcy złotych.
  Szukałam w internecie i trafiłam na Panią Mecenas: konkretne, jasne zapisy umowy, przystępna cena, doskonale zostałam przygotowana do rozprawy, na bieżąco byłam informowana o najdrobniejszych w niej zmianach. Pani Mecenas cierpliwie tłumaczy zawiłości prawne, uspokaja, dodaje otuchy. A co najważniejsze ma charyzmę, cieszy się z pracy, jest bardzo pozytywnie nastawiona do Klienta, rozumie rozmówcę. I dlatego każda kolejna sprawa zostanie tylko jej powierzona. Dziękuję, za to że od chwili rozpoczęcia współpracy zaczęłam żyć (zdesperowany, samotny singiel). Z wyrazami szacunku Edyta

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Serdecznie dziękuję za takie ciepłe słowa. Bank BPH jest trudnym bankiem, ale współpraca z taką miłą Klientką jak Pani Edytka sprawił, że nawet wojna była przyjemna. W szczególności, że wygrana.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 118. Agnieszka

  Na stronę pani mecenas Doroty Tumkiewicz natrafiłam przypadkowo,szukając w internecie adwokata,który poprowadziłby naszą sprawę frankową.Serdecznie polecam panią mecenas Dorotę Tumkiewicz,gdyż jest osobą bardzo konkretną,a przede wszystkim znającą się na przepisach prawa bankowego.Naszą sprawę w I instancji właśnie zakończyliśmy wygraną!!!Bardzo dziękujemy pani mecenas!!!Dlatego jeśli ktoś ma kredyt frankowy i chciałby się od niego uwolnić to tylko z pomocą pani Doroty!!!Polecam,polecam…..

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Tym razem wygraliśmy z bankiem Paribas. Kredyt indeksowany do CHF został unieważniony. Kredytobiorcy spłacają tylko kapitał, bez odsetek. Serdecznie dziękuję Pani Agnieszce i Panu Andrzejowi za wspaniałą współpracę i zaufanie.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 119. Anna Apalko

  Polecam serdecznie uslugi kancelarii Mec Doroty Tumkiewicz.Przesympatyczna,konkretna i rzeczowa.Z ogromna wiedza.Wygrała dziś moja sprawe frankowa.Dziekuje Pani Dorotko

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Pani Aniu, dziękuję za to, że zaufała mi Pani i powierzyła prowadzenia tak ważnej sprawy finansowej przeciwko PKO BP o kredyt denominowany. Cieszę się, że sąd uznał, że umowa jest nieważna.
   Rok współpracy zakończony sukcesem.
   Można? Można! Trzeba tylko się odważyć.

   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 120. Emilia Małyszko

  Pani Dorota to czarodziejka. Odczaruje największy problem i zamieni w wygraną. Bo dla Niej ” nie ma przegranych spraw”. Polecam i dziękuję ❤️❤️❤️

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   W towarzystwie miłych Klientów to ja mogę być nawet czarodziejka 😀.
   Serdecznie dziękuję za współpracę, wsparcie i wiarę, że damy radę pokonać giganta wśród banków.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 121. Mirek T.

  Profesjonalizm działania, doskonały kunszt i podejście do sprawy. Od samego początku mieliśmy świadomość najlepszego wyboru adwokata – Doroty Tumkiewicz. Nie myliliśmy się. Wiwat i brawo za skuteczność. Dajemy 11 punktów na 10 możliwych.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo podoba mu się użyte przez p. Mirka słowo „kunszt”. Myślę, że jest ono bardzo odpowiednie przy mojej pracy i przy prowadzeniu spraw o kredyty „frankowe”. Opracowywanie pozwu dostosowanego do potrzeb Klienta wymaga wiele czasu i precyzji, ponieważ każde słowo w języku prawniczym ma znaczenie.
   Cieszę się, że wygrana sprawa z dawnym Kredyt Bankiem (obecnie Santander) powiększyła pulę moich sukcesów.
   Panie Mirku – dziękuję za miłą współpracę.

   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 122. Mariusz Rogiński

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz do sprawy była przygotowana perfekcyjnie. Skuteczna w 100% w swoich działaniach, co udowodniła w tak trudnym czasie jak pandemia.
  Panią Mecenas Tumkiewicz wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność. Byla zaangażowana w sprawę i swoim profesjonalizmem doprowadzila do werdyktu na jakim nam zależało. Wygrana z Bankiem PKO BP – umowa „frankowa” jest nieważna.
  Serdecznie polecam!!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za takie miłe słowa.
   Z pewnością wygranie sprawy z PKO BP wymagało dużo zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia w występowaniu przed sądami.
   Już 5 -ty rok prowadzę sprawy o kredyty „frankowe”, z nieustanną wiarą w słuszność naszego stanowiska.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 123. Tomasz Dondziło

  Witam pięknie
  pragnę gorąco podziękować Pani Mecenas jej profesjonalizmu i skuteczności. Jej personalne doświadczenia dotyczące kredytu frankowego przełożyły się nieodzownie na pomoc nam frankowiczom. W przepiękny i niezwykle skuteczny sposób Pani Mecenas pomogła się pozbyć długu frankowego wobec banku Santander. Długu który w podświadomości ludzkiej zakorzenia się i wyniszcza ludzką psychikę. Dziś jestem wolny. Jej niezwykły profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do klienta jest wyrazem jej głębokiej wiary w Pana Boga. Polecam wszystkim Jej usługi prawnicze:)

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   To wspaniałe uczucie słyszeć, jak sąd mówi, że zgadza się z argumentami mecenas Doroty Tumkiewicz zawartymi w pozwie. Wtedy czuję, że moja kilkunastomiesięczna praca miała sens i przyniosła zamierzone efekty: zwycięstwo z Santanderem, dawnym Kredyt Bankiem o kredyt indeksowany.

   Panie Tomaszu, serdecznie dziękuję za to, że docenił Pan moją pracę i tak ładnie Pan to opisał.

   Pozdrawiam serdecznie
   adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 124. Elżbieta K.

  BADRZO DZIĘKUJĘ PANI MECENAS DOROCIE TUMKIEWICZ.
  Po wygranej sprawie w Sądzie Okręgowym w Białymstoku wytoczonej przeciwko Santander Bank Polska i unieważnieniu kredytu zaciągniętego w CHF , Sąd zawiesił spłatę moich rat frankowych. W sprawie przeciwko bankowi Santander po raz pierwszy w Białymstoku sąd uznał , że do zakończenia sprawy sądowej kredytobiorca nie musi spłacać rat kredytu. Nie wiem ile jeszcze potrwa proces ale dzięki Pani mecenas Dorocie Tumkiewicz jestem uwolniona od rat . Przyznaję, nie mogłam uwierzyć , że to dzieje się naprawdę. Bank jak co miesiąc pobrał ratę ale po kilkunastu dniach zwrócił na konto całą kwotę. W końcu udało się !!!
  To wielki sukces Pani mecenas Tumkiewicz, za który jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo dziękuję Pani Doroto za ogrom pracy, jaki wkłada Pani w prowadzenie mojej sprawy.
  Jeszcze raz gorąco polecam Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz i bardzo, bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta K.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Santander to duży i znany bank, następca Kredyt Banku. Cieszę się, że skomplikowana strategia prowadzenia sprawy zakończyła się wygraną i zwrotem pieniędzy.
   Dziękuję Pani Elżbiecie, że od początku wierzyła zarówno we mnie jak i w słuszność sprawy.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 125. Elżbieta P.

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz ma ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących unieważnienia umowy kredytu frankowego. Jest bardzo rzeczowa i świetnie przygotowana na każdym etapie postępowania. Jest też osobą bardzo pogodną i umie podnieść na duchu nawet na sali sądowej. Sprawa wygrana w I instancji z Santander Bank Polska już po pierwszej rozprawie! Gorąco polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Czy można wygrać z Santander? Można! Pani Elżbieta jest kolejną „frankowiczką”, której pomogłam.
   Czytając bardzo sympatyczne słowa opinii wiem, że to co robię jest dobre i słuszne. A wszystko dzięki wspaniałej współpracy z Klientami, takimi jak Pani Elżbieta, za co serdecznie dziękuję.

   Odpowiedz
 126. Adam J

  Chciałbym pochwalić się wygraną sprawą frankową z PKO BP, którą prowadziła Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz.
  Profesjonalizm, konkretne i trafne argumenty, stanowczość to tylko przykłady działań Pani Doroty. Ogrom pracy, który wkłada w prowadzenie sprawy jest zdumiewający. Jest przy tym zawsze uśmiechnięta, opanowana , a pogodna osobowość Pani Doroty jest po prostu kojąca .
  W 100 procentach polecam

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   To wielki sukces wygrać z największym bankiem w Polsce – PKO BP. Cieszę się, że spłacicie Państwo tylko sam kapitał, bez odsetek i prowizji. Można? Można! Trzeba tylko chcieć.
   Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za współpracę.

   Odpowiedz
 127. Ewa Stefanska

  Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Ogromna wiedza, profesjonalizm i doświadczenie w sprawie kredytów frankowych przełożyło się na unieważnienie umowy. Bardzo dziękuję. Ewa Stefanska

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Przyjemnie jest czytać takie miłe słowa. Cieszy mnie, że moja praca przynosi efekty.
   Unieważnienie umowy zawartej o CHF z Millenium to już kolejny sukces dla „frankowiczów”.
   Dziękuję za współpracę.

   Odpowiedz
 128. Katarzyna

  Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz w temacie spraw kredytów frankowych. Zachęcam wszystkich, którzy posiadają kredyty frankowe aby wzięli sprawę w swoje ręce i powierzając temat Pani Mecenas Tumkiewicz walczyli o swoje lepsze jutro.
  Każdy posiadacz tego nieszczęsnego kredytu frankowego martwi się z miesiąca na miesiąc jaka będzie wysokość raty kredytu, czy będzie go stać na spłatę tej raty, jak długo jeszcze będzie musiał spłacać ten kredyt … Każdy posiadacz tego kredytu doskonale także wie, że banki do tej pory nic nie zrobiły aby ten temat uregulować. Dlatego nie ma na co czekać i trzeba samemu działać.
  I tutaj z pomocą przychodzi Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz. Pani Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie, to profesjonalista w każdej kwestii. Prowadząc sprawę pochyla się nad naszym losem, losem kredytobiorcy, wszystko wyjaśnia i przeprowadza przez zawiłości procesu sądowego.
  Jeszcze raz gorąco polecam Panią Mecenas i dzieląc się swoim doświadczeniem – chcę powiedzieć: odwagi kredytobiorcy, posiadacze kredytów frankowych, walczcie o swoje i pamiętajcie, że w tej walce jest ktoś kto będzie walczył o Waszą sprawę – Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz.
  Pani Mecenas – dziękuję serdecznie za wszystko !!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bank BPH,z którym walczymy w Sądzie Okręgowym w Białymstoku w sprawie „kredytu frankowego” to trudny i wymagający przeciwnik. Tylko głęboka i specjalistyczna wiedza, połączona z moim 5 letnim doświadczeniem w tego typu sprawach powoduje, że Klient może czuć się spokojnie.
   Dlatego takie miłe opinie świadczą o tym, że to co robię jest dobre, słuszne i skuteczne.
   Pani Kasiu – serdecznie dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 129. Ewa Drucis

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest przecudowną osoba i wspaniałą adwokatką, która poświęca swój czas i serce dla każdego z osobna. Traktuje klientów po ludzku i z otwarością, przy czym zachowuje pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca wszystkim frankowiczom w naszym kraju. Tu otrzymacie pomoc!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo miło jest czytać takie pochwały.
   Cieszę się, że to co robię znajduje uznanie w oczach i słowach moich Klientów.
   W szczególności jeżeli sprawa dotyczy kredytów frankowych.
   Dziękuję serdecznie 😀

   Odpowiedz
 130. Wiesław

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dla nas sprawę o unieważnienie umowy kredytowej we frankach CHF z bankiem PKO BP. Jest rzeczową, konkretną, a przede wszystkim bardzo empatyczną osobą! Jeśli chcesz wygrać sprawę, kieruj się tylko do pani Tumkiewicz!
  Gorąco polecamy!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   To prawda. Wygraliśmy z największym bankiem – PKO!
   Można? Można!
   Trzeba tylko chcieć.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 131. Iza

  Z usług prawniczych Mecenas Doroty Tumkiewicz jestem ogromnie zadowolona.
  Już przy pierwszej wizycie w kancelarii dostrzegłam osobę konkretną, rzeczową, sympatyczną i świetnie przygotowaną. Obsługa prawna na najwyższym poziomie. I „frankowa” wygrana z bankiem już po pierwszej sprawie – BOŚ Bank poległ. Kancelarię Mecenas Doroty Tumkiewicz polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się ogromnie z sukcesu „frankowego”, ponieważ sprawy bankowe są jednymi z najtrudniejszych spraw. Dziękuję za zaufanie i miła współpracę.
   Pozdrawiam Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 132. Iza

  Z usług prawniczych Mecenas Doroty Tumkiewicz jestem ogromnie zadowolona.
  Już przy pierwszej wizycie w kancelarii dostrzegłam osobę konkretną, rzeczową, sympatyczną i świetnie przygotowaną. Obsługa prawna na najwyższym poziomie. I „frankowa” wygrana z bankiem już po pierwszej sprawie – BOŚ Bank poległ. Kancelarię Mecenas Doroty Tumkiewicz polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo mi miło, dziękuję za tak miłą opinię. W szczególności, że sprawa frankowa z bankiem BOŚ jest wygrana.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 133. Zdzisław

  Pani Mecenas Tumkiewicz zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie. Sprawa wygrana. Komornik pognany,a już było niewesoło z prawie 9 tyś zrobiło się 2.6 tyś do spłacenia.Niesłuszne naliczone odsetki sąd anulował reszta do spłaty. Pełen profesjonalizm.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Także bardzo cieszę się z wygranej. Sprawy z komornikiem są bardzo trudne.
   Dziękuję za miłe słowa.

   Odpowiedz
 134. Elżbieta

  Dnia 25.11.2020 r. wygrałyśmy sprawę w Sądzie Okręgowym w Białymstoku wytoczoną przeciwko SANTANDER BANK POLSKA. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu , sumiennej pracy i wiedzy Pani mecenas Doroty Tumkiewicz mój kredyt zaciągnięty w CHF został unieważniony. Sąd w uzasadnieniu całkowicie podzielił argumenty Pani mecenas wyrażone w pozwie. Niezaprzeczalnym faktem jest, że Pani mecenas Dorota Tumkiewicz zna się na swoim fachu. Konkretnie, skutecznie z uśmiechem na twarzy dąży do celu. Pani Dorota jest zawsze świetnie przygotowana, prezentuje merytoryczne argumenty i pełen profesjonalizm. Posiada ogrom wiedzy zarówno z prawa cywilnego jak i prawa bankowego i finansowego. Do tego jest bardzo miłą, sympatyczną i otwartą osobą. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć i dodać otuchy na sali sądowej. Polecam w 100% Kancelarię Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz. Dziękuję z całego serca . Pozdrawiam serdecznie Pani Doroto.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Santander Bank to trudny przeciwnik. Tym bardziej cieszy mnie wygrana dla Klientki „frankowej”. Umowa na kredyt indeksowany była zawierana z ówczesnym Kredyt Bankiem. Wskutek unieważnienia umowy Kredytobiorca ma spłacić tylko to, co pożyczył z banku. Nie ma odsetek ani prowizji.
   Pani Elu – dziękuję za sympatyczną współpracę i zaufanie.

   Odpowiedz
 135. Ewa Sawicka

  Kilka dni temu Pani mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dla naszej rodziny sprawę kredytu frakowego w Sądzie Okręgowym w Białymstoku z bankiem BPH. Sąd w uzasadnieniu całkowicie podzielił argumenty Pani mecenas wyrażone w pozwie . Wielki sukces, za który jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani mecenas Tumkiewicz. Polecam z pełnym przekonaniem jej Kancelarię, gdzie spotkacie pełny profesjonalizm, zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, opanowanie i spokój. Mam głęboką wiarę, że jeśli dojdzie ze strony banku do apelacji, mecenas Dorota Tumkiewicz też wygra i w końcu moja rodzina uwolni się od tego chorego kredytu frankowego, kiedy mimo systematycznej spłaty przez 12 lat mamy obecnie wyższą do spłaty kwotę w PLN niż na początku w 2007r. Pozdrawiam.
  Ewa Sawicka z mężem i córką

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za zaufanie, jakim Państwo obdarzyliście mnie w sprawie „frankowej”.
   To prawda, że sukces jest ogromny. Cieszę się razem z Państwem, ponieważ jest to już kolejny korzystny wyrok w Białymstoku, który jest efektem mojej ciężkiej pracy.
   Prawo bankowe jest trudne i zawiłe, dlatego sprawy charakteryzują się dużym stopniem skomplikowania i trwają około 1,5 – 2 lata. Dlatego warto się do postępowania sądowego przygować i zebrać niezbędne dokumenty, żeby potem z radością wygrać w sądzie.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 136. Wioletta

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest prawnikiem godnym polecenia. Zajęła się naszą sprawą dotyczącą własności ziemi energicznie i z profesjonalizmem. Zawiłe procedury potrafiła wyjaśnić w sposób przejrzysty. O każdym etapie postępowania jesteśmy informowani na bieżąco mailowo i telefonicznie. Jest osobą rzeczową, konkretną i godną polecenia. Ponadto jest bardzo sympatyczna:)

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję. Doceniam takie słowa, ponieważ dają mi energię do dalszego działania i pomagania innym w zawiłościach prawa. Nie boję się trudnych i wielowątkowych spraw. Cieszę się, że część z prowadzonych spraw mamy już wygranych. Pozdrawiam serdecznie.Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 137. Natalia

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz. Polecam Panią Adwokat do prowadzenia spraw o kredyty frankowe. Ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i co najważniejsze – wszystkie sprawy kończą się wygraną.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za miłe słowa. To prawda, że sprawy „frankowiczów” są jednymi z najtrudniejszych spraw sądowych. Nie mniej bardzo cieszą mnie kolejne wygrane sprawy oraz odzyskane pieniądze Klientów, zazwyczaj sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych.
   Pozdrawiam serdecznie
   adw. Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 138. Joanna

  Polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Jest adwokatem zaangażowanym w prowadzoną sprawę, posiadającym przy tym dużą wiedzę i doświadczenie. Co ważne – sprawa wygrana, za co serdecznie dziękuję.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję. Każde dobre słowo motywuje do dalszej intensywnej pracy. Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz
 139. Izabela

  Niezaprzeczalnym faktem jest, że Pani Adwokat Dorota Tumkiewicz zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta. Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka. Poza tym jest rzeczowa, skrupulatna i dobiera strategię do potrzeb procesu. Zdecydowanie polecam!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Jest mi bardzo miło czytać tak pochlebne słowa. Serdecznie dziękuję, za docenienie mojego zaangażowania, wiedzy i doświadczenia.
   To prawda, że w sprawach sądowych trzeba zachować opanowanie, ponieważ jest to niezbędne do rzetelnego reprezentowania Klienta oraz do osiągnięcia założonego celu. Również istotna jest strategia prowadzenia sprawy, albowiem już na początku trzeba ustalić, co chcemy osiągnąć na końcu sprawy. Zwłaszcza jak przed nami jest wieloletnie postępowanie, chociażby w sprawach o kredyty frankowe czy o podział majątku.

   Odpowiedz
 140. Magda

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą, która w zrozumiały sposób wyjaśnia trudne sprawy natury prawnej. Potrafi „po ludzku” objaśnić zawite kwestie. Jest cierpliwa i otwarta. Jednocześnie odpowiedzialnie oraz konkretnie podchodzi do problemów swoich klientów. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za opinię, która zachęca do dalszej intensywnej pracy. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 141. Ilona

  Współpracę z Panią Adwokat Dorotą Tumkiewicz oceniam bardzo pozytywnie. Pani Mecenas bardzo mocno zaangażowała się w sprawę. Jest osobą wyrozumiałą, posiada dużą wiedzę i potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Polecam Kancelarię w 100% !

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję. Staram się być właściwą osobą na właściwym miejscu 🙂 . Pozdrawiam

   Odpowiedz
 142. Wiktoria

  Współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz to czysta przyjemność. Pani adwokat jest sumienną osobą o ogromnej wiedzy prawniczej, która widzi wyjście z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Dla Pani Tumkiewicz nie ma rzeczy niemożliwych. Problemy prawne, z którymi zgłosiłam się do Mecenas, zostały wyjaśnione w błyskawicznym tempie.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo miło czytać takie słowa 🙂 To uodparnia na zmęczenie i dużą ilość pracy . Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 143. Małgorzata

  Panią mecenas wyróżnia profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie. Bardzo rzeczowe podejście do sprawy spadkowej i przede wszystkim życzliwość i chęć wysłuchania i zrozumienia sytuacji. Doskonały kontakt mailowy i telefoniczny. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo mnie cieszy zadowolenie Klienta . Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 144. Marzena

  Zaangażowanie w 100%. Pani Dorota, dzięki swej dociekliwości i profesjonalizmowi wygrała walkę, która zanim się tego podjęła mec. Tumkiewicz trwała trzy lata. Wybroniła trzema sprawami moją firmę przed nieuczciwym przedsiębiorcą, który chciał wyłudzić pieniądze w kwocie 13.000 zł.
  Reprezentuje mnie już w kilku innych sprawach i jestem bardzo zadowolona.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Wytrwałość i zaangażowanie to bardzo ważne cechy dobrego prawnika. Bardzo dziękuję za opinię, która wzmacnia moją determinację 🙂 Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 145. Artur B.

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą profesjonalną, kompetentną, rzeczową, a przy tym miłą i sympatyczną. Ma wielką wiedzę i doświadczenie. Jej pełne zaangażowanie w sprawę sprawiło, że mogłem spać spokojnie. Szczerze polecam i dziękuję!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za przemiłą opinię. Staram się dzięki temu jeszcze bardziej 🙂 Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 146. Łukasz Łopata

  Pani Mecenas prowadziła dla mnie i mojej rodziny łącznie 4 sprawy, wszystkie zakończone sukcesem, profesjonalizm przez duże P, dodatkowo okraszone wyśmienita atmosfera oraz nieustającym uśmiechem przez co klient czuje się spokojny i bezpieczny w każdym etapie sprawy. Sprawa z zakresu kodeksu pracy mimo trwania niemal 2 lat zakończona zwyciestwem z przytupem, ze nawet druga strona sporu nie miała ochoty i podstaw do odwolania. Dziękuję!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Cieszy mnie Pana zadowolenie 🙂 Staram się łączyć wysoką skuteczność z miłą atmosferą współpracy. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 147. MAŁGORZATA S.

  Serdecznie polecam Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz pomogła mi w rozprawie o pozbawienie praw dla ojca dziecka jak i w sprawie o alimenty. Pani mecenas dała z siebie więcej niż nawet 100 % , jest doskonała w swoim zawodzie , potrafi wyciągnąć pozytywnie nawet najgorsze (najtrudniejsze) rozprawy Pani Dorota przede wszystkim jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. BARDZO POLECAM !!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję 🙂 Sprawy mojego Klienta są dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 148. Dawid

  Dzięki pani Dorocie udało się odzyskać ponad 10 tys. zł od wykonawcy usługi. Profesjonalizm, świetny kontakt, a przy tym dużo serdeczności i uśmiechu. Gorąco polecam, a z zagadnieniami prawnymi chętnie będę do niej wracał.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję ślicznie za motywującą opinię. Zapraszam z kolejnymi zagadnieniami. Pozdrawiam serdecznie 🙂

   Odpowiedz
 149. Ela Jabłońska

  Pani Mecenas pomogła, doradziła i fachowo podeszła do rozwiązania konfliktu z branży budowlanej. Dziękujemy

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Polecam się na przyszłość.

   Odpowiedz
 150. Jolanta Pinto Rebelo

  Pani Mecenas jest osobą która zawsze i każdemu mogę z całego serca polecić 100% profesjonalne podejście do tematu. Ktoś kto pomomoze poradzi i na prawdę wysłucha. Dziękuję w imieniu swoim i mamy.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję serdecznie. Dzięki takim słowom znajduję siłę na dalszą intensywną pracę . Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz
 151. Marek

  Polecam mec. Tumkiewicz do prowadzenia spraw o kredyty frankowe.

  02.11.2019 o 09:44

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo mi miło. Dziękuję.

   Odpowiedz
 152. Emilia

  Dzięki mec. Dorocie Tumkiewicz udało mi się odzyskać prawie 50 tys. zł.
  Jest konkretna, rzeczowa. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy prawnej z pewnością do niej wrócę.
  Polecam ją gorąco.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 153. Health&BeautyCare

  Polecam serdecznie mec. Dorotę Tumkiewicz. Sympatyczna, ma ogromną wiedzę, zawsze angażuje się w prowadzone sprawy. Prowadzi stałą obsługę prawną mojej firmy. Warto skorzystać z jej usług.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za opinię.

   Odpowiedz
 154. Leszek

  Rzetelna,konkretna Pani adwokat. Zaangażowana w sprawę swojego klienta i potrafiąca doradzic w podejmowaniu trudnych decyzji. Bardzo dziękuję i polecam Jeszcze Bardziej.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za opinię.

   Odpowiedz
 155. Paweł

  Kancelarię polecili mi rodzice, którzy byli bardzo zadowoleni z jakości usług Pani Doroty. Moje wczesniejsze doświadczenia z kilkoma adwokatami nie były najlepsze. Dlatego o pomoc w moich 2 różnych sprawach sądowych poprosiłem Panią Mecenas Tumkiewicz. I był to najlepszy wybór. Pani Dorota jest zawsze świetnie przygotowana, prezentuje merytoryczne argumenty i pełen profesjonalizm. Do tego jest bardzo miłą i sympatyczną osobą 🙂 . Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy w sądowych bataliach.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Sam fakt, że pomogłam już 2 pokoleniom i zasłużyłam w Państwa oczach na kolejne polecenia, jest dla mnie szczególnie cenne i miłe. Dziękuję. 😀

   Odpowiedz
 156. Katarzyna

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy. Do tego bardzo życzliwa, empatyczna Pani Mecenas. Polecam!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję Pani Kasiu. Cześć wygranych spraw za nami, część przed nami.
   Z Panią nie można się nudzić.
   😀

   Odpowiedz
 157. Krystyna

  Do kancelarii zwróciłem się z dość złożoną sprawą dotyczącą odzyskania części pieniędzy za dom, ponieważ został kupiony w wadami. Pani Adwokat przekonała mnie tym, że już podczas pierwszej konsultacji przeczytała dostarczone dokumenty, wyjaśniła realia sądownictwa, nakreśliła ogólny plan działania. Sprawa toczy się w Sądzie Okręgowym w Łomży. Przez cały czas komunikacja jest bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Adwokat, oprócz wiedzy i zaangażowania, istotne jest zrozumienie sytuacji. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za okazane mi zaufanie. Zrobię wszystko, żeby Państwa nie zawieść.

   Odpowiedz
 158. Ewa

  Dziękuję Pani Mecenas za pomoc w rozwiązaniu moich spraw.Polecałam,polecam i będę wszystkim polecała bo podchodzi do każdego z uśmiechem i życzliwością wykazując się profesjonalizmem,zaangażowaniem i skutecznością,dzięki!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dla takich opinii warto pracować 😀
   Serdecznie dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc.

   Odpowiedz
 159. Janina

  Pani Mecenas to 100% profesjonalizmu i zaufania.
  Jest bardzo cierpliwa, dociekliwa, z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach.
  Dobro klienta jest dla niej najważniejsze.
  Nie wyobrażam sobie by ktokolwiek inny prowadził moje sprawy.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Miło mi czytać takie słowa. Dziękuję serdecznie.

   Odpowiedz
 160. Hubert

  Pani Mecenas jest bardzo profesjonalna. Niesamowicie empatyczna, cierpliwa i bardzo serdeczna.
  Jeżeli ktoś chciałby pomocy – Pani Dorota to właściwa osoba!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Praca dla Pana to czysta przyjemność. Dziękuję.

   Odpowiedz
 161. Daniel

  Witam serdecznie, moja sprawa była bardzo skomplikowana , odwiedziłem wiele kancelarii adwokackich w Białymstoku i każdy z nich rozkładał ręce i mówił że już nic nie da się zrobić….Pani mecenas Tumkiewicz jako jedyna osoba podeszła do mojej sprawy ze 100-u % zaangażowaniem. Jako jedyna osoba swoim profesjonalizmem, wnikliwością przyjrzał się najdrobniejszym szczegółom i znalazła 100 % rozwiązanie co zaowocowało sukcesem. Szanowni czytelnicy pamiętajcie z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, najważniejsze jest aby mieć u swojego boku osobę z którą fajnie i miło współpracuje się, która swoim profesjonalizmem pomoże, doradzi… Ja zaufałem dla Pani mecenas Tumkiewicz i na własnym przykładzie wiem że to było najlepsze rozwiązanie.Dziękuje bardzo za pomoc i za dobre serce. Gorąco polecam !!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję Panie Danielu za miłe słowa i uznanie. Cieszę się, że mogłam pomóc.
   Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 162. Artur

  Konkretnie, skutecznie i z uśmiechem na twarzy. Najlepsza specjalistka od spraw frankowiczów w regionie.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Polecam się na przyszłość.
   😀

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5/5 - (382 votes)