Opinie klientów

94 komentarze

 1. Izabela

  Serdecznie polecam Mecenas Dorotę Tumkiewicz!!! Z sukcesem poprowadzona sprawa o kredyt frankowy. Rzetelność, ogromna wiedza, skuteczność w działaniu. Profesjonalistka w każdym calu!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Kredyt denominowany w CHF został zawarty z bankiem PKO BP. Sąd Okręgowy w Białymstoku unieważnił umowę. Klienci nie muszą spłacać więcej, niż dostali z banku. Warto było walczyć.
   Dziękuję Pani Izie i Panu Zbigniewowi za wybranie mojej Kancelarii do prowadzenia tak trudnej sprawy.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 2. Edyta Frankowska

  Od wczoraj nie jestem Frankowska – dzięki Pani Mecenas umowa kredytowa z BPH ( dawny GeMoney Bank) została unieważniona. W sumie zostałam uratowana na około 160 tysięcy złotych.
  Szukałam w internecie i trafiłam na Panią Mecenas: konkretne, jasne zapisy umowy, przystępna cena, doskonale zostałam przygotowana do rozprawy, na bieżąco byłam informowana o najdrobniejszych w niej zmianach. Pani Mecenas cierpliwie tłumaczy zawiłości prawne, uspokaja, dodaje otuchy. A co najważniejsze ma charyzmę, cieszy się z pracy, jest bardzo pozytywnie nastawiona do Klienta, rozumie rozmówcę. I dlatego każda kolejna sprawa zostanie tylko jej powierzona. Dziękuję, za to że od chwili rozpoczęcia współpracy zaczęłam żyć (zdesperowany, samotny singiel). Z wyrazami szacunku Edyta

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Serdecznie dziękuję za takie ciepłe słowa. Bank BPH jest trudnym bankiem, ale współpraca z taką miłą Klientką jak Pani Edytka sprawił, że nawet wojna była przyjemna. W szczególności, że wygrana.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 3. Agnieszka

  Na stronę pani mecenas Doroty Tumkiewicz natrafiłam przypadkowo,szukając w internecie adwokata,który poprowadziłby naszą sprawę frankową.Serdecznie polecam panią mecenas Dorotę Tumkiewicz,gdyż jest osobą bardzo konkretną,a przede wszystkim znającą się na przepisach prawa bankowego.Naszą sprawę w I instancji właśnie zakończyliśmy wygraną!!!Bardzo dziękujemy pani mecenas!!!Dlatego jeśli ktoś ma kredyt frankowy i chciałby się od niego uwolnić to tylko z pomocą pani Doroty!!!Polecam,polecam…..

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Tym razem wygraliśmy z bankiem Paribas. Kredyt indeksowany do CHF został unieważniony. Kredytobiorcy spłacają tylko kapitał, bez odsetek. Serdecznie dziękuję Pani Agnieszce i Panu Andrzejowi za wspaniałą współpracę i zaufanie.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 4. Anna Apalko

  Polecam serdecznie uslugi kancelarii Mec Doroty Tumkiewicz.Przesympatyczna,konkretna i rzeczowa.Z ogromna wiedza.Wygrała dziś moja sprawe frankowa.Dziekuje Pani Dorotko

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Pani Aniu, dziękuję za to, że zaufała mi Pani i powierzyła prowadzenia tak ważnej sprawy finansowej przeciwko PKO BP o kredyt denominowany. Cieszę się, że sąd uznał, że umowa jest nieważna.
   Rok współpracy zakończony sukcesem.
   Można? Można! Trzeba tylko się odważyć.

   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 5. Emilia Małyszko

  Pani Dorota to czarodziejka. Odczaruje największy problem i zamieni w wygraną. Bo dla Niej ” nie ma przegranych spraw”. Polecam i dziękuję ❤️❤️❤️

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   W towarzystwie miłych Klientów to ja mogę być nawet czarodziejka 😀.
   Serdecznie dziękuję za współpracę, wsparcie i wiarę, że damy radę pokonać giganta wśród banków.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 6. Mirek T.

  Profesjonalizm działania, doskonały kunszt i podejście do sprawy. Od samego początku mieliśmy świadomość najlepszego wyboru adwokata – Doroty Tumkiewicz. Nie myliliśmy się. Wiwat i brawo za skuteczność. Dajemy 11 punktów na 10 możliwych.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo podoba mu się użyte przez p. Mirka słowo „kunszt”. Myślę, że jest ono bardzo odpowiednie przy mojej pracy i przy prowadzeniu spraw o kredyty „frankowe”. Opracowywanie pozwu dostosowanego do potrzeb Klienta wymaga wiele czasu i precyzji, ponieważ każde słowo w języku prawniczym ma znaczenie.
   Cieszę się, że wygrana sprawa z dawnym Kredyt Bankiem (obecnie Santander) powiększyła pulę moich sukcesów.
   Panie Mirku – dziękuję za miłą współpracę.

   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 7. Mariusz Rogiński

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz do sprawy była przygotowana perfekcyjnie. Skuteczna w 100% w swoich działaniach, co udowodniła w tak trudnym czasie jak pandemia.
  Panią Mecenas Tumkiewicz wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność. Byla zaangażowana w sprawę i swoim profesjonalizmem doprowadzila do werdyktu na jakim nam zależało. Wygrana z Bankiem PKO BP – umowa „frankowa” jest nieważna.
  Serdecznie polecam!!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za takie miłe słowa.
   Z pewnością wygranie sprawy z PKO BP wymagało dużo zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia w występowaniu przed sądami.
   Już 5 -ty rok prowadzę sprawy o kredyty „frankowe”, z nieustanną wiarą w słuszność naszego stanowiska.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 8. Tomasz Dondziło

  Witam pięknie
  pragnę gorąco podziękować Pani Mecenas jej profesjonalizmu i skuteczności. Jej personalne doświadczenia dotyczące kredytu frankowego przełożyły się nieodzownie na pomoc nam frankowiczom. W przepiękny i niezwykle skuteczny sposób Pani Mecenas pomogła się pozbyć długu frankowego wobec banku Santander. Długu który w podświadomości ludzkiej zakorzenia się i wyniszcza ludzką psychikę. Dziś jestem wolny. Jej niezwykły profesjonalizm i niezwykle ciepłe podejście do klienta jest wyrazem jej głębokiej wiary w Pana Boga. Polecam wszystkim Jej usługi prawnicze:)

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   To wspaniałe uczucie słyszeć, jak sąd mówi, że zgadza się z argumentami mecenas Doroty Tumkiewicz zawartymi w pozwie. Wtedy czuję, że moja kilkunastomiesięczna praca miała sens i przyniosła zamierzone efekty: zwycięstwo z Santanderem, dawnym Kredyt Bankiem o kredyt indeksowany.

   Panie Tomaszu, serdecznie dziękuję za to, że docenił Pan moją pracę i tak ładnie Pan to opisał.

   Pozdrawiam serdecznie
   adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 9. Elżbieta K.

  BADRZO DZIĘKUJĘ PANI MECENAS DOROCIE TUMKIEWICZ.
  Po wygranej sprawie w Sądzie Okręgowym w Białymstoku wytoczonej przeciwko Santander Bank Polska i unieważnieniu kredytu zaciągniętego w CHF , Sąd zawiesił spłatę moich rat frankowych. W sprawie przeciwko bankowi Santander po raz pierwszy w Białymstoku sąd uznał , że do zakończenia sprawy sądowej kredytobiorca nie musi spłacać rat kredytu. Nie wiem ile jeszcze potrwa proces ale dzięki Pani mecenas Dorocie Tumkiewicz jestem uwolniona od rat . Przyznaję, nie mogłam uwierzyć , że to dzieje się naprawdę. Bank jak co miesiąc pobrał ratę ale po kilkunastu dniach zwrócił na konto całą kwotę. W końcu udało się !!!
  To wielki sukces Pani mecenas Tumkiewicz, za który jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo dziękuję Pani Doroto za ogrom pracy, jaki wkłada Pani w prowadzenie mojej sprawy.
  Jeszcze raz gorąco polecam Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz i bardzo, bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Elżbieta K.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Santander to duży i znany bank, następca Kredyt Banku. Cieszę się, że skomplikowana strategia prowadzenia sprawy zakończyła się wygraną i zwrotem pieniędzy.
   Dziękuję Pani Elżbiecie, że od początku wierzyła zarówno we mnie jak i w słuszność sprawy.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 10. Elżbieta P.

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz ma ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących unieważnienia umowy kredytu frankowego. Jest bardzo rzeczowa i świetnie przygotowana na każdym etapie postępowania. Jest też osobą bardzo pogodną i umie podnieść na duchu nawet na sali sądowej. Sprawa wygrana w I instancji z Santander Bank Polska już po pierwszej rozprawie! Gorąco polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Czy można wygrać z Santander? Można! Pani Elżbieta jest kolejną „frankowiczką”, której pomogłam.
   Czytając bardzo sympatyczne słowa opinii wiem, że to co robię jest dobre i słuszne. A wszystko dzięki wspaniałej współpracy z Klientami, takimi jak Pani Elżbieta, za co serdecznie dziękuję.

   Odpowiedz
 11. Adam J

  Chciałbym pochwalić się wygraną sprawą frankową z PKO BP, którą prowadziła Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz.
  Profesjonalizm, konkretne i trafne argumenty, stanowczość to tylko przykłady działań Pani Doroty. Ogrom pracy, który wkłada w prowadzenie sprawy jest zdumiewający. Jest przy tym zawsze uśmiechnięta, opanowana , a pogodna osobowość Pani Doroty jest po prostu kojąca .
  W 100 procentach polecam

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   To wielki sukces wygrać z największym bankiem w Polsce – PKO BP. Cieszę się, że spłacicie Państwo tylko sam kapitał, bez odsetek i prowizji. Można? Można! Trzeba tylko chcieć.
   Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za współpracę.

   Odpowiedz
 12. Ewa Stefanska

  Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Ogromna wiedza, profesjonalizm i doświadczenie w sprawie kredytów frankowych przełożyło się na unieważnienie umowy. Bardzo dziękuję. Ewa Stefanska

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Przyjemnie jest czytać takie miłe słowa. Cieszy mnie, że moja praca przynosi efekty.
   Unieważnienie umowy zawartej o CHF z Millenium to już kolejny sukces dla „frankowiczów”.
   Dziękuję za współpracę.

   Odpowiedz
 13. Katarzyna

  Gorąco polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz w temacie spraw kredytów frankowych. Zachęcam wszystkich, którzy posiadają kredyty frankowe aby wzięli sprawę w swoje ręce i powierzając temat Pani Mecenas Tumkiewicz walczyli o swoje lepsze jutro.
  Każdy posiadacz tego nieszczęsnego kredytu frankowego martwi się z miesiąca na miesiąc jaka będzie wysokość raty kredytu, czy będzie go stać na spłatę tej raty, jak długo jeszcze będzie musiał spłacać ten kredyt … Każdy posiadacz tego kredytu doskonale także wie, że banki do tej pory nic nie zrobiły aby ten temat uregulować. Dlatego nie ma na co czekać i trzeba samemu działać.
  I tutaj z pomocą przychodzi Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz. Pani Mecenas ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie, to profesjonalista w każdej kwestii. Prowadząc sprawę pochyla się nad naszym losem, losem kredytobiorcy, wszystko wyjaśnia i przeprowadza przez zawiłości procesu sądowego.
  Jeszcze raz gorąco polecam Panią Mecenas i dzieląc się swoim doświadczeniem – chcę powiedzieć: odwagi kredytobiorcy, posiadacze kredytów frankowych, walczcie o swoje i pamiętajcie, że w tej walce jest ktoś kto będzie walczył o Waszą sprawę – Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz.
  Pani Mecenas – dziękuję serdecznie za wszystko !!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bank BPH,z którym walczymy w Sądzie Okręgowym w Białymstoku w sprawie „kredytu frankowego” to trudny i wymagający przeciwnik. Tylko głęboka i specjalistyczna wiedza, połączona z moim 5 letnim doświadczeniem w tego typu sprawach powoduje, że Klient może czuć się spokojnie.
   Dlatego takie miłe opinie świadczą o tym, że to co robię jest dobre, słuszne i skuteczne.
   Pani Kasiu – serdecznie dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 14. Ewa Drucis

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest przecudowną osoba i wspaniałą adwokatką, która poświęca swój czas i serce dla każdego z osobna. Traktuje klientów po ludzku i z otwarością, przy czym zachowuje pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca wszystkim frankowiczom w naszym kraju. Tu otrzymacie pomoc!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo miło jest czytać takie pochwały.
   Cieszę się, że to co robię znajduje uznanie w oczach i słowach moich Klientów.
   W szczególności jeżeli sprawa dotyczy kredytów frankowych.
   Dziękuję serdecznie 😀

   Odpowiedz
 15. Wiesław

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dla nas sprawę o unieważnienie umowy kredytowej we frankach CHF z bankiem PKO BP. Jest rzeczową, konkretną, a przede wszystkim bardzo empatyczną osobą! Jeśli chcesz wygrać sprawę, kieruj się tylko do pani Tumkiewicz!
  Gorąco polecamy!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   To prawda. Wygraliśmy z największym bankiem – PKO!
   Można? Można!
   Trzeba tylko chcieć.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 16. Iza

  Z usług prawniczych Mecenas Doroty Tumkiewicz jestem ogromnie zadowolona.
  Już przy pierwszej wizycie w kancelarii dostrzegłam osobę konkretną, rzeczową, sympatyczną i świetnie przygotowaną. Obsługa prawna na najwyższym poziomie. I „frankowa” wygrana z bankiem już po pierwszej sprawie – BOŚ Bank poległ. Kancelarię Mecenas Doroty Tumkiewicz polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się ogromnie z sukcesu „frankowego”, ponieważ sprawy bankowe są jednymi z najtrudniejszych spraw. Dziękuję za zaufanie i miła współpracę.
   Pozdrawiam Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 17. Iza

  Z usług prawniczych Mecenas Doroty Tumkiewicz jestem ogromnie zadowolona.
  Już przy pierwszej wizycie w kancelarii dostrzegłam osobę konkretną, rzeczową, sympatyczną i świetnie przygotowaną. Obsługa prawna na najwyższym poziomie. I „frankowa” wygrana z bankiem już po pierwszej sprawie – BOŚ Bank poległ. Kancelarię Mecenas Doroty Tumkiewicz polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo mi miło, dziękuję za tak miłą opinię. W szczególności, że sprawa frankowa z bankiem BOŚ jest wygrana.
   Pozdrawiam serdecznie adwokat Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 18. Zdzisław

  Pani Mecenas Tumkiewicz zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie. Sprawa wygrana. Komornik pognany,a już było niewesoło z prawie 9 tyś zrobiło się 2.6 tyś do spłacenia.Niesłuszne naliczone odsetki sąd anulował reszta do spłaty. Pełen profesjonalizm.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Także bardzo cieszę się z wygranej. Sprawy z komornikiem są bardzo trudne.
   Dziękuję za miłe słowa.

   Odpowiedz
 19. Elżbieta

  Dnia 25.11.2020 r. wygrałyśmy sprawę w Sądzie Okręgowym w Białymstoku wytoczoną przeciwko SANTANDER BANK POLSKA. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu , sumiennej pracy i wiedzy Pani mecenas Doroty Tumkiewicz mój kredyt zaciągnięty w CHF został unieważniony. Sąd w uzasadnieniu całkowicie podzielił argumenty Pani mecenas wyrażone w pozwie. Niezaprzeczalnym faktem jest, że Pani mecenas Dorota Tumkiewicz zna się na swoim fachu. Konkretnie, skutecznie z uśmiechem na twarzy dąży do celu. Pani Dorota jest zawsze świetnie przygotowana, prezentuje merytoryczne argumenty i pełen profesjonalizm. Posiada ogrom wiedzy zarówno z prawa cywilnego jak i prawa bankowego i finansowego. Do tego jest bardzo miłą, sympatyczną i otwartą osobą. Potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć i dodać otuchy na sali sądowej. Polecam w 100% Kancelarię Pani Adwokat Doroty Tumkiewicz. Dziękuję z całego serca . Pozdrawiam serdecznie Pani Doroto.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Santander Bank to trudny przeciwnik. Tym bardziej cieszy mnie wygrana dla Klientki „frankowej”. Umowa na kredyt indeksowany była zawierana z ówczesnym Kredyt Bankiem. Wskutek unieważnienia umowy Kredytobiorca ma spłacić tylko to, co pożyczył z banku. Nie ma odsetek ani prowizji.
   Pani Elu – dziękuję za sympatyczną współpracę i zaufanie.

   Odpowiedz
 20. Ewa Sawicka

  Kilka dni temu Pani mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dla naszej rodziny sprawę kredytu frakowego w Sądzie Okręgowym w Białymstoku z bankiem BPH. Sąd w uzasadnieniu całkowicie podzielił argumenty Pani mecenas wyrażone w pozwie . Wielki sukces, za który jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani mecenas Tumkiewicz. Polecam z pełnym przekonaniem jej Kancelarię, gdzie spotkacie pełny profesjonalizm, zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, opanowanie i spokój. Mam głęboką wiarę, że jeśli dojdzie ze strony banku do apelacji, mecenas Dorota Tumkiewicz też wygra i w końcu moja rodzina uwolni się od tego chorego kredytu frankowego, kiedy mimo systematycznej spłaty przez 12 lat mamy obecnie wyższą do spłaty kwotę w PLN niż na początku w 2007r. Pozdrawiam.
  Ewa Sawicka z mężem i córką

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za zaufanie, jakim Państwo obdarzyliście mnie w sprawie „frankowej”.
   To prawda, że sukces jest ogromny. Cieszę się razem z Państwem, ponieważ jest to już kolejny korzystny wyrok w Białymstoku, który jest efektem mojej ciężkiej pracy.
   Prawo bankowe jest trudne i zawiłe, dlatego sprawy charakteryzują się dużym stopniem skomplikowania i trwają około 1,5 – 2 lata. Dlatego warto się do postępowania sądowego przygować i zebrać niezbędne dokumenty, żeby potem z radością wygrać w sądzie.
   Pozdrawiam serdecznie Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 21. Wioletta

  Pani mecenas Dorota Tumkiewicz jest prawnikiem godnym polecenia. Zajęła się naszą sprawą dotyczącą własności ziemi energicznie i z profesjonalizmem. Zawiłe procedury potrafiła wyjaśnić w sposób przejrzysty. O każdym etapie postępowania jesteśmy informowani na bieżąco mailowo i telefonicznie. Jest osobą rzeczową, konkretną i godną polecenia. Ponadto jest bardzo sympatyczna:)

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję. Doceniam takie słowa, ponieważ dają mi energię do dalszego działania i pomagania innym w zawiłościach prawa. Nie boję się trudnych i wielowątkowych spraw. Cieszę się, że część z prowadzonych spraw mamy już wygranych. Pozdrawiam serdecznie.Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 22. Natalia

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz. Polecam Panią Adwokat do prowadzenia spraw o kredyty frankowe. Ma bardzo dużą wiedzę w tym zakresie i co najważniejsze – wszystkie sprawy kończą się wygraną.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za miłe słowa. To prawda, że sprawy „frankowiczów” są jednymi z najtrudniejszych spraw sądowych. Nie mniej bardzo cieszą mnie kolejne wygrane sprawy oraz odzyskane pieniądze Klientów, zazwyczaj sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych.
   Pozdrawiam serdecznie
   adw. Dorota Tumkiewicz

   Odpowiedz
 23. Joanna

  Polecam Panią Mecenas Dorotę Tumkiewicz. Jest adwokatem zaangażowanym w prowadzoną sprawę, posiadającym przy tym dużą wiedzę i doświadczenie. Co ważne – sprawa wygrana, za co serdecznie dziękuję.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję. Każde dobre słowo motywuje do dalszej intensywnej pracy. Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz
 24. Izabela

  Niezaprzeczalnym faktem jest, że Pani Adwokat Dorota Tumkiewicz zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta. Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka. Poza tym jest rzeczowa, skrupulatna i dobiera strategię do potrzeb procesu. Zdecydowanie polecam!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Jest mi bardzo miło czytać tak pochlebne słowa. Serdecznie dziękuję, za docenienie mojego zaangażowania, wiedzy i doświadczenia.
   To prawda, że w sprawach sądowych trzeba zachować opanowanie, ponieważ jest to niezbędne do rzetelnego reprezentowania Klienta oraz do osiągnięcia założonego celu. Również istotna jest strategia prowadzenia sprawy, albowiem już na początku trzeba ustalić, co chcemy osiągnąć na końcu sprawy. Zwłaszcza jak przed nami jest wieloletnie postępowanie, chociażby w sprawach o kredyty frankowe czy o podział majątku.

   Odpowiedz
 25. Magda

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą, która w zrozumiały sposób wyjaśnia trudne sprawy natury prawnej. Potrafi „po ludzku” objaśnić zawite kwestie. Jest cierpliwa i otwarta. Jednocześnie odpowiedzialnie oraz konkretnie podchodzi do problemów swoich klientów. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo dziękuję za opinię, która zachęca do dalszej intensywnej pracy. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 26. Ilona

  Współpracę z Panią Adwokat Dorotą Tumkiewicz oceniam bardzo pozytywnie. Pani Mecenas bardzo mocno zaangażowała się w sprawę. Jest osobą wyrozumiałą, posiada dużą wiedzę i potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Polecam Kancelarię w 100% !

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję. Staram się być właściwą osobą na właściwym miejscu 🙂 . Pozdrawiam

   Odpowiedz
 27. Wiktoria

  Współpraca z Panią Mecenas Dorotą Tumkiewicz to czysta przyjemność. Pani adwokat jest sumienną osobą o ogromnej wiedzy prawniczej, która widzi wyjście z każdej, nawet pozornie beznadziejnej sytuacji. Dla Pani Tumkiewicz nie ma rzeczy niemożliwych. Problemy prawne, z którymi zgłosiłam się do Mecenas, zostały wyjaśnione w błyskawicznym tempie.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo miło czytać takie słowa 🙂 To uodparnia na zmęczenie i dużą ilość pracy . Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 28. Małgorzata

  Panią mecenas wyróżnia profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie. Bardzo rzeczowe podejście do sprawy spadkowej i przede wszystkim życzliwość i chęć wysłuchania i zrozumienia sytuacji. Doskonały kontakt mailowy i telefoniczny. Szczerze polecam.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo mnie cieszy zadowolenie Klienta . Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 29. Marzena

  Zaangażowanie w 100%. Pani Dorota, dzięki swej dociekliwości i profesjonalizmowi wygrała walkę, która zanim się tego podjęła mec. Tumkiewicz trwała trzy lata. Wybroniła trzema sprawami moją firmę przed nieuczciwym przedsiębiorcą, który chciał wyłudzić pieniądze w kwocie 13.000 zł.
  Reprezentuje mnie już w kilku innych sprawach i jestem bardzo zadowolona.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Wytrwałość i zaangażowanie to bardzo ważne cechy dobrego prawnika. Bardzo dziękuję za opinię, która wzmacnia moją determinację 🙂 Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 30. Artur B.

  Pani Mecenas Dorota Tumkiewicz jest osobą profesjonalną, kompetentną, rzeczową, a przy tym miłą i sympatyczną. Ma wielką wiedzę i doświadczenie. Jej pełne zaangażowanie w sprawę sprawiło, że mogłem spać spokojnie. Szczerze polecam i dziękuję!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za przemiłą opinię. Staram się dzięki temu jeszcze bardziej 🙂 Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 31. Łukasz Łopata

  Pani Mecenas prowadziła dla mnie i mojej rodziny łącznie 4 sprawy, wszystkie zakończone sukcesem, profesjonalizm przez duże P, dodatkowo okraszone wyśmienita atmosfera oraz nieustającym uśmiechem przez co klient czuje się spokojny i bezpieczny w każdym etapie sprawy. Sprawa z zakresu kodeksu pracy mimo trwania niemal 2 lat zakończona zwyciestwem z przytupem, ze nawet druga strona sporu nie miała ochoty i podstaw do odwolania. Dziękuję!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Cieszy mnie Pana zadowolenie 🙂 Staram się łączyć wysoką skuteczność z miłą atmosferą współpracy. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 32. MAŁGORZATA S.

  Serdecznie polecam Panią mecenas Dorotę Tumkiewicz pomogła mi w rozprawie o pozbawienie praw dla ojca dziecka jak i w sprawie o alimenty. Pani mecenas dała z siebie więcej niż nawet 100 % , jest doskonała w swoim zawodzie , potrafi wyciągnąć pozytywnie nawet najgorsze (najtrudniejsze) rozprawy Pani Dorota przede wszystkim jest bardzo sympatyczną i komunikatywną osobą. BARDZO POLECAM !!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję 🙂 Sprawy mojego Klienta są dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 33. Dawid

  Dzięki pani Dorocie udało się odzyskać ponad 10 tys. zł od wykonawcy usługi. Profesjonalizm, świetny kontakt, a przy tym dużo serdeczności i uśmiechu. Gorąco polecam, a z zagadnieniami prawnymi chętnie będę do niej wracał.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję ślicznie za motywującą opinię. Zapraszam z kolejnymi zagadnieniami. Pozdrawiam serdecznie 🙂

   Odpowiedz
 34. Ela Jabłońska

  Pani Mecenas pomogła, doradziła i fachowo podeszła do rozwiązania konfliktu z branży budowlanej. Dziękujemy

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Polecam się na przyszłość.

   Odpowiedz
 35. Jolanta Pinto Rebelo

  Pani Mecenas jest osobą która zawsze i każdemu mogę z całego serca polecić 100% profesjonalne podejście do tematu. Ktoś kto pomomoze poradzi i na prawdę wysłucha. Dziękuję w imieniu swoim i mamy.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję serdecznie. Dzięki takim słowom znajduję siłę na dalszą intensywną pracę . Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz
 36. Marek

  Polecam mec. Tumkiewicz do prowadzenia spraw o kredyty frankowe.

  02.11.2019 o 09:44

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo mi miło. Dziękuję.

   Odpowiedz
 37. Emilia

  Dzięki mec. Dorocie Tumkiewicz udało mi się odzyskać prawie 50 tys. zł.
  Jest konkretna, rzeczowa. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebować pomocy prawnej z pewnością do niej wrócę.
  Polecam ją gorąco.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 38. Health&BeautyCare

  Polecam serdecznie mec. Dorotę Tumkiewicz. Sympatyczna, ma ogromną wiedzę, zawsze angażuje się w prowadzone sprawy. Prowadzi stałą obsługę prawną mojej firmy. Warto skorzystać z jej usług.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za opinię.

   Odpowiedz
 39. Leszek

  Rzetelna,konkretna Pani adwokat. Zaangażowana w sprawę swojego klienta i potrafiąca doradzic w podejmowaniu trudnych decyzji. Bardzo dziękuję i polecam Jeszcze Bardziej.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za opinię.

   Odpowiedz
 40. Paweł

  Kancelarię polecili mi rodzice, którzy byli bardzo zadowoleni z jakości usług Pani Doroty. Moje wczesniejsze doświadczenia z kilkoma adwokatami nie były najlepsze. Dlatego o pomoc w moich 2 różnych sprawach sądowych poprosiłem Panią Mecenas Tumkiewicz. I był to najlepszy wybór. Pani Dorota jest zawsze świetnie przygotowana, prezentuje merytoryczne argumenty i pełen profesjonalizm. Do tego jest bardzo miłą i sympatyczną osobą 🙂 . Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy w sądowych bataliach.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Sam fakt, że pomogłam już 2 pokoleniom i zasłużyłam w Państwa oczach na kolejne polecenia, jest dla mnie szczególnie cenne i miłe. Dziękuję. 😀

   Odpowiedz
 41. Katarzyna

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy. Do tego bardzo życzliwa, empatyczna Pani Mecenas. Polecam!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję Pani Kasiu. Cześć wygranych spraw za nami, część przed nami.
   Z Panią nie można się nudzić.
   😀

   Odpowiedz
 42. Krystyna

  Do kancelarii zwróciłem się z dość złożoną sprawą dotyczącą odzyskania części pieniędzy za dom, ponieważ został kupiony w wadami. Pani Adwokat przekonała mnie tym, że już podczas pierwszej konsultacji przeczytała dostarczone dokumenty, wyjaśniła realia sądownictwa, nakreśliła ogólny plan działania. Sprawa toczy się w Sądzie Okręgowym w Łomży. Przez cały czas komunikacja jest bezproblemowa: kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Adwokat, oprócz wiedzy i zaangażowania, istotne jest zrozumienie sytuacji. Najlepiej z resztą umówić się na spotkanie i przekonać się samemu.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję za okazane mi zaufanie. Zrobię wszystko, żeby Państwa nie zawieść.

   Odpowiedz
 43. Ewa

  Dziękuję Pani Mecenas za pomoc w rozwiązaniu moich spraw.Polecałam,polecam i będę wszystkim polecała bo podchodzi do każdego z uśmiechem i życzliwością wykazując się profesjonalizmem,zaangażowaniem i skutecznością,dzięki!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dla takich opinii warto pracować 😀
   Serdecznie dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc.

   Odpowiedz
 44. Janina

  Pani Mecenas to 100% profesjonalizmu i zaufania.
  Jest bardzo cierpliwa, dociekliwa, z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach.
  Dobro klienta jest dla niej najważniejsze.
  Nie wyobrażam sobie by ktokolwiek inny prowadził moje sprawy.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Miło mi czytać takie słowa. Dziękuję serdecznie.

   Odpowiedz
 45. Hubert

  Pani Mecenas jest bardzo profesjonalna. Niesamowicie empatyczna, cierpliwa i bardzo serdeczna.
  Jeżeli ktoś chciałby pomocy – Pani Dorota to właściwa osoba!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Praca dla Pana to czysta przyjemność. Dziękuję.

   Odpowiedz
 46. Daniel

  Witam serdecznie, moja sprawa była bardzo skomplikowana , odwiedziłem wiele kancelarii adwokackich w Białymstoku i każdy z nich rozkładał ręce i mówił że już nic nie da się zrobić….Pani mecenas Tumkiewicz jako jedyna osoba podeszła do mojej sprawy ze 100-u % zaangażowaniem. Jako jedyna osoba swoim profesjonalizmem, wnikliwością przyjrzał się najdrobniejszym szczegółom i znalazła 100 % rozwiązanie co zaowocowało sukcesem. Szanowni czytelnicy pamiętajcie z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, najważniejsze jest aby mieć u swojego boku osobę z którą fajnie i miło współpracuje się, która swoim profesjonalizmem pomoże, doradzi… Ja zaufałem dla Pani mecenas Tumkiewicz i na własnym przykładzie wiem że to było najlepsze rozwiązanie.Dziękuje bardzo za pomoc i za dobre serce. Gorąco polecam !!!

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Dziękuję Panie Danielu za miłe słowa i uznanie. Cieszę się, że mogłam pomóc.
   Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 47. Artur

  Konkretnie, skutecznie i z uśmiechem na twarzy. Najlepsza specjalistka od spraw frankowiczów w regionie.

  Odpowiedz
  • Dorota Tumkiewicz

   Bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Polecam się na przyszłość.
   😀

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close